WSL 2019. Прев'ю. Тур вісімнадцятий

Минулий тур був дуже і дуже незрозумілим.. точніше, деякі події в ньому… Масові претензії до дій арбітрів, декілька сутичок на футбольних полях та резонансні рішення КДК… Тільки подивіться на рішення та список дискваліфікованих гравців на сайті Ліги. Чим ближче до фінішу сезону – тим більше цікавих та резонансних подій. Ми не будемо ставати на чиюсь сторону, тільки скажемо, що все це бачити неприємно…

 

В наступному турі буде таке:

 

Вища ліга

КНТЕУ 05/10 09:00 ФА Хелсгруп - СНВ

КНТЕУ 05/10 18:40 Дніпро - ФК "Одеса"

КНТЕУ 06/10 10:50 Легенда - Omnitec

КНТЕУ 06/10 15:00 ФК "Гидропарк" - Stars

 

Перша ліга

КНТЕУ 05/10 10:50 Дарниця - СКИФ

КНТЕУ 05/10 12:40 Japan-Parts VSK - Аристократы

КНТЕУ 05/10 16:50 ФКФ - ФКФ-ТР

КНТЕУ 06/10 12:40 Respect - Голосеево

КНТЕУ 06/10 16:50 Динамо Отрадный ТS Tech - Катран

КНТЕУ 06/10 18:40 Кристалл - Арсенал Киев

 

Друга ліга

КНТЕУ 05/10 15:00 Штурм - Альянс

КНТЕУ 06/10 09:00 FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна

КПИ 06/10 10:45 Самсон - Фенікс

КПИ 06/10 12:30 Friends - Shark

КПИ 06/10 14:15 Science Technology UA - ФК Стiна

 

Гра за участю Спектрума та Фокстрота перенесена, то ж у Вишці будуть зіграні лише 4 гри. Знову на суботу слотів значно менше, ніж на неділю і знову основним полем Ліги є поле КНТЕУ. Матч туру – Кристал – Арсенал Київ у Першій Лізі та Штурм з Альянсом – у Другій.

 

Підсумковий прогноз:

ФА Хелсгруп - СНВ

Дніпро - ФК "Одеса"

Легенда - Omnitec

ФК "Гидропарк" - Stars

Дарниця - СКИФ

Japan-Parts VSK - Аристократы

ФКФ - ФКФ-ТР

Respect - Голосеево

Динамо Отрадный ТS Tech - Катран

Кристалл - Арсенал Киев

Штурм - Альянс

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна

Самсон - Фенікс

Friends - Shark

Science Technology UA - ФК Стiна

 

Всім гарних вихідних, щоб не було травм, а в країні був мир! З Богом!

 

Rixa

Комментарии

ФА Хелсгруп - СНВ 2:0

Дніпро - ФК "Одеса" 1:3

Легенда - Omnitec 2:1

ФК "Гидропарк" - Stars 1:3

Дарниця - СКИФ 1:2

Japan-Parts VSK - Аристократы 1:3

ФКФ - ФКФ-ТР 1:3

Respect - Голосеево 1:2

Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 2:0

Кристалл - Арсенал Киев 1:1

Штурм - Альянс 3:2

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1:2

Самсон - Фенікс 1:0

Friends - Shark 1:4

Science Technology UA - ФК Стiна 3:2

ФА Хелсгруп - СНВ 4:1

Дніпро - ФК "Одеса" 1:3

Легенда - Omnitec 3:1

ФК "Гидропарк" - Stars 1:3

Дарниця - СКИФ 1:3

Japan-Parts VSK - Аристократы 1:3

ФКФ - ФКФ-ТР 1:4

Respect - Голосеево 2:4

Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 4:0

Кристалл - Арсенал Киев 1:2

Штурм - Альянс 3:1

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 3:1

Самсон - Фенікс 4:1

Friends - Shark 0:5

Science Technology UA - ФК Стiна 3:1

ФА Хелсгруп – СНВ0 3-1

Дніпро - ФК "Одеса" 0-5

Легенда – Omnitec 3-2

ФК "Гидропарк" – Stars 1-3

Дарниця – СКИФ 1-3

Japan-Parts VSK – Аристократы 3-4

ФКФ - ФКФ-ТР 0-2

Respect – Голосеево 2-3

Динамо Отрадный ТS Tech – Катран 5-0

Кристалл - Арсенал Киев 2-1

Штурм – Альянс 3-2

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1-2

Самсон – Фенікс 4-2

Friends – Shark 1-3

Science Technology UA - ФК Стiна 3-1

Когда уже будут результаты турнира прогнозистов?

В розділі "Статистика" вже є. ще сьогодні стаття вийде! Дякую за терпіння!

ФА Хелсгруп - СНВ 4:1

Дніпро - ФК "Одеса" 1:3

Легенда - Omnitec 3:1

ФК "Гидропарк" - Stars 0:3

Дарниця - СКИФ 1:3

Japan-Parts VSK - Аристократы 0:2

ФКФ - ФКФ-ТР 1:4

Respect - Голосеево 1:3

Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 1:2

Кристалл - Арсенал Киев 1:2

Штурм - Альянс 3:2

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 3:4

Самсон - Фенікс 3:2

Friends - Shark 1:6

Science Technology UA - ФК Стiна 4:2

ФА Хелсгруп – СНВ 4:1

Дніпро - ФК "Одеса" 1:5

Легенда – Omnitec 2:1

ФК "Гидропарк" – Stars 0:4

Дарниця – СКИФ 1:2

Japan-Parts VSK – Аристократы 2:2

ФКФ - ФКФ-ТР 1:3

Respect – Голосеево 2:3

Динамо Отрадный ТS Tech – Катран 4:1

Кристалл - Арсенал Киев 1:2

Штурм – Альянс 1:0

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1:3

Самсон – Фенікс 3:1

Friends – Shark 0:2

Science Technology UA - ФК Стiна 2:0

ФА Хелсгруп – СНВ 3:1

Дніпро - ФК "Одеса" 1:3

Легенда – Omnitec 3:2

ФК "Гидропарк" – Stars 2:3

Дарниця – СКИФ 0:2

Japan-Parts VSK – Аристократы 2:4

ФКФ - ФКФ-ТР 1:2

Respect – Голосеево 2:2

Динамо Отрадный ТS Tech – Катран 2:3

Кристалл - Арсенал Киев 2:1

Штурм – Альянс 2:1

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1:2

Самсон – Фенікс 1:2

Friends – Shark 1:4

Science Technology UA - ФК Стiна 2:0

Тур 17

Хелсгруп - СНВ 3:1

Дніпро - ФК "Одеса" 0:5

Легенда - Omnitec  3:1

ФК "Гидропарк" - Stars 1:2

 

Дарниця - СКИФ 1:4

Japan-Parts VSK - Аристократы 1:3

ФКФ - ФКФ-ТР 2:2

Respect - Голосеево 2:2

Динамо Отрадный - Катран 3:1

Кристалл - Арсенал Киев 1:2

 

Штурм - Альянс 3:1

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1:2

Самсон - Фенікс

Friends - Shark

Science Technology UA - ФК Стiна

https://www.facebook.com/fcd1995/

ФА Хелсгруп – СНВ 5:0

Дніпро - ФК "Одеса" 0:4

Легенда – Omnitec 2:1

ФК "Гидропарк" – Stars 1:2

Дарниця – СКИФ 1:3

Japan-Parts VSK – Аристократы 2:1

ФКФ - ФКФ-ТР 0:3

Respect – Голосеево 1:2

Динамо Отрадный ТS Tech – Катран 4:1

Кристалл - Арсенал Киев 1:0

Штурм – Альянс 0:1

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 2:1

Самсон – Фенікс 3:1

Friends – Shark 1:2

Science Technology UA - ФК Стiна 3:1

ФА Хелсгруп – СНВ 4:1

Дніпро - ФК "Одеса" 0:6

Легенда – Omnitec 2:2

ФК "Гидропарк" – Stars 1:2

Дарниця – СКИФ 1:3

Japan-Parts VSK – Аристократы 2:2

ФКФ - ФКФ-ТР 1:2

Respect – Голосеево 2:3

Динамо Отрадный ТS Tech – Катран 4:5

Кристалл - Арсенал Киев 2:2

Штурм – Альянс 2:1

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 2:3

Самсон – Фенікс 3:1

Friends – Shark 3:4

Science Technology UA - ФК Стiна 3:2

ФА Хелсгруп - СНВ 3:0

Дніпро - ФК "Одеса" 2:1

Легенда - Omnitec 2:2

ФК "Гидропарк" - Stars 1:2

Дарниця - СКИФ 2:4

Japan-Parts VSK - Аристократы 1:3

ФКФ - ФКФ-ТР 0:1

Respect - Голосеево 1:3

Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 0:2

Кристалл - Арсенал Киев 2:0

Штурм - Альянс 1:2

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 2:0

Самсон - Фенікс 4:2

Friends - Shark 0:2

Science Technology UA - ФК Стiна 2:3

Всем привет)) 

ФА Хелсгруп - СНВ 3:2

Дніпро - ФК "Одеса" 1:4

Легенда - Omnitec 2:1

ФК "Гидропарк" - Stars 0:3

Дарниця - СКИФ 2:4

Japan-Parts VSK - Аристократы 1:3

ФКФ - ФКФ-ТР 1:3

Respect - Голосеево 1:3

Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 2:3

Кристалл - Арсенал Киев 2:1

Штурм - Альянс 2:2

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 2:3

Самсон - Фенікс 3:2

Friends - Shark 1:3

Science Technology UA - ФК Стiна 2:1

ФА Хелсгруп - СНВ 4:1

Дніпро - ФК "Одеса" 0:3

Легенда - Omnitec 2:3

ФК "Гидропарк" - Stars 2:1

Дарниця - СКИФ 0:2

Japan-Parts VSK - Аристократы 3:1

ФКФ - ФКФ-ТР 2:2

Respect - Голосеево 1:4

Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 3:1

Кристалл - Арсенал Киев 2:1

Штурм - Альянс 2:2

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1:2

Самсон - Фенікс 3:1

Friends - Shark 0:3

Science Technology UA - ФК Стiна 3:1

 

ФА Хелсгруп - СНВ 4:3

Дніпро - ФК "Одеса" 2:5

Легенда - Omnitec 1:2

ФК "Гидропарк" - Stars 0:3

Дарниця - СКИФ 1:3

Japan-Parts VSK - Аристократы 1:3

ФКФ - ФКФ-ТР 0:2

Respect - Голосеево 1:3

Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 1:2

Кристалл - Арсенал Киев 3:1

Штурм - Альянс 3:1

FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 2:1

Самсон - Фенікс 2:1

Friends - Shark 2:4

Science Technology UA - ФК Стiна 2:3

ФА Хелсгруп – СНВ 4:2 Дніпро - ФК "Одеса" 0:3 Легенда – Omnitec 3:1 ФК "Гидропарк" – Stars 2:3 Дарниця – СКИФ 0:3 Japan-Parts VSK – Аристократы 2:3 ФКФ - ФКФ-ТР 2:3 Respect – Голосеево 2:4 Динамо Отрадный ТS Tech – Катран 2:0 Кристалл - Арсенал Киев 3:2 Штурм – Альянс 2:1 FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1:2 Самсон – Фенікс 3:2 Friends – Shark 1:4 Science Te UA - ФК Стiна 3:1

ОБСИЛФ - FC Spectrum 1:2

ФК "Одеса" - ФА Хелсгруп

Фокстрот-Stars 3:1

Omnitec - Дніпро 5:1

СНВ - ФК "Гидропарк" 1:2

Одесса - ОБСИЛФ (1/2 кубку) 3:0

Фокстрот-Легенда 2:1

Катран - Кристалл 1:2

ФКФ-ТР - Japan-Parts VSK

Голосеево - ФКФ 1:2

Арсенал Киев - Дарниця 3:0

Аристократы - Динамо Отрадный 2:1

СКИФ - ФКФ-ТР (1/2 кубку) 2:2

ФК Стiна - Штурм 1:3

Фенікс - Сион 2:1

ФК Арсенальна - Самсон 1:3

Shark - Science Technology 3:2

Альянс - Spectrum-2 2:1

Friends - Штурм 2:1

Фенікс - Стіна 2:2

https://www.facebook.com/fcd1995/

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.