Превью

Превью футбольных игр

HFL 2021. Прев’ю. Тур двадцять другий

В минулому турі в ХФЛ було чимало подій. Так, нажаль, вдруге поспіль на гру не з’явився Юніон. Дуже сподіваємось, що команда ще повернеться, але це вже не дуже гарно виходить, бо на одних вони збиралися і відбирали очки, а іншім тільки дарують залікові бали. В будь-якому варіанті, дуже хочеться, щоб історія для цього цікавого колективу продовжувалася! Гру Фієста – СМУ було перенесено. Фенікс в матчі-дербі перервав свою програшну серію. В решті матчів все було більш-менш закономірно.

HFL 2021. Прев’ю. Тур двадцять перший

Трохи штормить християнку в останніх турах… То чемпіон зніметься, то команда ледь не розвалилася через те, що з неї пішла дюжина гравців, то, наче сильна і організована команда не збирається і не приїжджає на гру. Ще й деякі гравці чудять, отримуючи червоні картки на рівному місці. Таке відчуття, що взагалі нічого не можна знати точно наперед… Ну, майже нічого.

HFL 2021. Прев’ю. Тур двадцятий

Двадцятий тур ХФЛ 2021 розпочнеться вже сьогодні. Знову багато чого цікавого буде очікувати на нас. Будемо лаконічні, як Петраков, не будемо згадувати щось, або когось, а просто перейдемо до наступного туру, лише, підтвердимо інформацію, що ФК Київ знявся з участі в нашій лізі і проект, який гучно лунав на просторах уанету, нажаль, не досягне мети, хоча, може це тільки крок назад, щоб зробити стрибок вперед. Можемо лише побажати успіхів і сили всім причетним до цієї команди.

HFL 2021. Прев’ю. Тур дев’ятнадцятий

Що ж, перше коло закінчено, а на дворі вже почався жовтень. На минулому тижні були догравання і за результатами тих матчів була повністю визначена турнірна таблиця, а також стало зрозуміло, які команди де будуть грати. Так через те, що ціла низка команд не витримали напруги – перша ліга, або Сільвер дивізіон складуть шість команд.

HFL 2021. Прев’ю. Тур вісімнадцятий, частина друга

Вісімнадцятий тур вийшов розбитим через догравання. Тобто, хтось по плану грав останню гру першого кола, а комусь треба було зіграти дві гри. Все звести н а одні вихідні було нереально, тому організатори ліги розтягнули 18-й тур разом з дограваннями на два тижня. Так, минулого уік-енду ми побачили впевненні перемоги Аяксу (з крутим голом з центра поля), Шарку та Арсеналу.

HFL 2021. Прев’ю. Тур вісімнадцятий

Звичайно, найбільш цікавим матчем минулого туру стала гра Катран – ФК Київ. І звичайно, нам дуже приємно констатувати перемогу саме акул. Але ця стаття не тільки про Катран, але про всю лігу і про весь тур. Відзначимо трохи аномальні погроми Фієстою Шарк та Антихайпом Фенікс. Аякс здобуває непросту, але дуже важливу перемогу над КФКГ. Ну і Темп мінімально переграє Арсенал. Як висновок туру – Боротьба за чемпіонство триває і діючий чемпіон не зможе себе аж занадто комфортно почувати в найближчому майбутньому.

HFL 2021. Прев’ю. Тур сімнадцятий

В минулому турі був один з рідких, для ХФЛ останніх років технарь… Не хочеться вірити, але, можливо, історія Академу скоро може завершитися… Поки що неявка, але, сподіваємося, чорна полоса пройде і хлопці ще «попилять» разом на полях «християнки». В цілому, по туру, в принципі, без сенсацій. Тільки від Катрану багато хто, очікував більшого, але закономірна, але тільки нічия в матчі з Юніоном. Київ, Темп, Гашека і Фієста свої ігри виграли. А в центральному матчі КФКГ дали бій, але, все ж, поступилися Києву.

HFL 2021. Прев’ю. Тур шістнадцятий

Літня пауза була цікавою, і, все ж, достатньою для того, щоб команди встигли відпочити. Але далеко не всі відпочивали. Так, з просторів інтернету стало відомо, що дуже багато команд, або окремих гравців з нашої ліги приймали участь в різних турнірах в різних форматах, а деякі команди цілеспрямовано готувалися до старту осінньої частини чемпіонату. Чий варіант був найдієвішим – дізнаємось в кінці чемпіонату.

Страницы

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.