WSL

WSL 2019. Прев'ю. Тур п'ятнадцятий

Чотирнадцятий тур приніс декілька доволі несподіваних результатів. Так Одеса зазнала другої поразки в сезоні. Цього разу їх засмутив Гідропарк. В Першій Лізі найгучнішу сенсацію (з огляду на турнірне становище) зробив Катран. А в Другій Лізі Шарк продовжує принижувати своїх опонентів. Загалом за тур лише дві команди на змогли відзначитися в воротах супротивника.

WSL 2019. Прев'ю. Тур чотирнадцятий

Весело розпочалася осіння частина чемпіонату Weekend Super League.

Олександр Рябчун: "Грав останнього захисника"

Після недільної гри з ФКФ-ТР ми зустрілися з універсалом Катрану, Олександром Рябчуном, якому довелося в цьому матчі закривати останній рубіж акул. Як це було, чи все вдалося – читайте в цьому інтерв’ю.

 

WSL 2019. Прев'ю. Тур дванадцятий

Доброго дня, шановні читачі! Вітаю Вас із завершенням першого кола Weekend Super League. Нам лишається зіграти ще один тур, а деякім командам ще один матч кубку і все - літо і відпочинок. Що ж ми маємо на зараз в турнірній таблиці? В Вишці, здавалося, буде велика конкуренція і на золото претендуватимуть 5-6 команд.

WSL 2019. Прев'ю. Тур одинадцятий

Доброго вечора, шановні читачі. Вже за мить перше коло Weekend Superleague закінчиться. Так швидко пройшла майже половина сезону. В десятому турі матч туру вийшов не дуже. Можливо, у всьому винне раннє вилучення ключового гравця Омнітеку, але на такий великий рахунок – мало хто б вирішив поставити. Гідропарк нарешті переміг. Цей, безперечно, сильний колектив має, що сказати в Вишці.

WSL 2019. Прев'ю. Тур дев'ятий

Вітаннячка всім! Сподіваюсь, всі задоволені цьогорічним чемпіонатом. Я не маю на увазі результати вашої команди, адже вони можуть бути різними, але те, що в лізі відбувається багато цікавого – то є факт! Так, слідом за першою нічиєю Shark вперше програв. Ще й в суху. Ще й команді з нижньої частини таблиці. Хелсгруп теж зазнав першої поразки, але в них суперником був діючий чемпіон. Омнітек продовжує трощити своїх суперників.

WSL 2019. Прев'ю. Тур восьмий

Отож, сьогодні готуємось прогнозувати в 8-му турі. Але спочатку маленька ремарка щодо пройдешнього туру. Звичайно, найбільш резонансною стала новина про першу втрату очок командою Shark. Нема більше в лізі жодної команди, яка б йшла зі сто відсотковим показником.

WSL 2019. Прев'ю. Тур сьомий

Всім привіт. Ігри минулого тижня подекуди були доволі нервовими. Декілька ігор мали розв’язку в стилі півфіналів Ліги Чемпіонів. Було чимало вилучень та невеликих бійок. Після дуже потужного старту FC Spectrum терпить нищівної поразки від Омнітеку. І це найбільша несподіванка туру. Цікаво, що абсолютно всі команди в трьох лігах забили щонайменше по одному м’ячу у ворота суперників. Ну і всього п’ять розгромів на 16 поєдинків.

Страницы

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.