Weekend Super League

WSL 2019. Прев'ю. Тур двадцять другий

Ну що, друзі, вітаю Вас з останнім туром Weekend Superleague сезону 2019 року.

WSL 2019. Прев'ю. Тур двадцять перший

Лише два тури залишилося до кінця чемпіонату. Вже офіційно відомі чемпіони Вищої і Першої ліг. А от у Другій лізі кінцівка буде надзвичайно цікава. Та ще й не зовсім зрозуміло, хто вилітатиме, бо шанси ще є у всіх. В минулому турі було декілька результатів, на кшталт 3:8 та 10:2, але в цілому глядачі побачили боротьбу в кожній грі.

WSL 2019. Прев'ю. Тур двадцятий

Все менше і менше часу залишається до кінця сезону 2019 року. Ми знаходимося на такому етапі, коли все вирішується. В минулому турі, нажаль, в матчі «за чемпіонство» в Вишці, боротьби не було. Ми не знаємо, чому саме такий великий рахунок, але Одеса перемогла Хелсгруп. Гідропарк після санкцій зовсім здувся, а ОБСІЛФ може вже спокійно дихати. В першій лізі все було більш-менш логічно. А от у другій лізі зазначаємо нестабільність Шарка.

WSL 2019. Прев'ю. Тур дев'ятнадцятий

Всім доброго вечора! В минулому турі все пройшло, наче, більш-менш спокійно. На скільки нам відомо, не було привидів писати якісь скарги в КДК, а в більшості зустрічей перемагали фаворити. В принципі, наші експерти мають за цей тур набрати доволі багато очок, але це стане відоме згодом. А от у Другій Лізі було веселіше.

WSL 2019. Прев'ю. Тур вісімнадцятий

Минулий тур був дуже і дуже незрозумілим.. точніше, деякі події в ньому… Масові претензії до дій арбітрів, декілька сутичок на футбольних полях та резонансні рішення КДК… Тільки подивіться на рішення та список дискваліфікованих гравців на сайті Ліги. Чим ближче до фінішу сезону – тим більше цікавих та резонансних подій.

WSL 2019. Прев'ю. Тур сімнадцятий

Всім привіт! В минулому турі найбільш несподіваним був результат зустрічі Самсон – Шарк. Останні потерпіли поразку, яка може сильно вплинути на їх амбіції щодо чемпіонства. В іншому – тур більш-менш рівний. Команди, що знаходяться вище в турнірній таблиці переграли тих, що нижче. Ну а у нас залишилося лише шість турів до кінця чемпіонату…

WSL 2019. Прев'ю. Тур шістнадцятий

От вже і п’ятнадцятий тур сезону 2019 року минув. Вже потрохи можна робити деякі висновки. Так, після початку осінньої частини команди, що посідають останні місця в своїх дивізіонах, як то кажуть: «не словом, а ділом» продовжують доводити, що й справді на цьому етапі життя вони там, де й мають бути. Одеса і Хелсгруп, мабуть, тільки між собою і визначать чемпіона поточного сезону.

WSL 2019. Прев'ю. Тур п'ятнадцятий

Чотирнадцятий тур приніс декілька доволі несподіваних результатів. Так Одеса зазнала другої поразки в сезоні. Цього разу їх засмутив Гідропарк. В Першій Лізі найгучнішу сенсацію (з огляду на турнірне становище) зробив Катран. А в Другій Лізі Шарк продовжує принижувати своїх опонентів. Загалом за тур лише дві команди на змогли відзначитися в воротах супротивника.

Страницы

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.