Минулий тур був дуже і дуже незрозумілим.. точніше, деякі події в ньому… Масові претензії до дій арбітрів, декілька сутичок на футбольних полях та резонансні рішення КДК… Тільки подивіться на рішення та список дискваліфікованих гравців на сайті Ліги. Чим ближче до фінішу сезону – тим більше цікавих та резонансних подій. Ми не будемо ставати на чиюсь сторону, тільки скажемо, що все це бачити неприємно…
В наступному турі буде таке:
Вища ліга
КНТЕУ 05/10 09:00 ФА Хелсгруп - СНВ
КНТЕУ 05/10 18:40 Дніпро - ФК "Одеса"
КНТЕУ 06/10 10:50 Легенда - Omnitec
КНТЕУ 06/10 15:00 ФК "Гидропарк" - Stars
Перша ліга
КНТЕУ 05/10 10:50 Дарниця - СКИФ
КНТЕУ 05/10 12:40 Japan-Parts VSK - Аристократы
КНТЕУ 05/10 16:50 ФКФ - ФКФ-ТР
КНТЕУ 06/10 12:40 Respect - Голосеево
КНТЕУ 06/10 16:50 Динамо Отрадный ТS Tech - Катран
КНТЕУ 06/10 18:40 Кристалл - Арсенал Киев
Друга ліга
КНТЕУ 05/10 15:00 Штурм - Альянс
КНТЕУ 06/10 09:00 FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна
КПИ 06/10 10:45 Самсон - Фенікс
КПИ 06/10 12:30 Friends - Shark
КПИ 06/10 14:15 Science Technology UA - ФК Стiна
Гра за участю Спектрума та Фокстрота перенесена, то ж у Вишці будуть зіграні лише 4 гри. Знову на суботу слотів значно менше, ніж на неділю і знову основним полем Ліги є поле КНТЕУ. Матч туру – Кристал – Арсенал Київ у Першій Лізі та Штурм з Альянсом – у Другій.
Підсумковий прогноз:
ФА Хелсгруп - СНВ
Дніпро - ФК "Одеса"
Легенда - Omnitec
ФК "Гидропарк" - Stars
Дарниця - СКИФ
Japan-Parts VSK - Аристократы
ФКФ - ФКФ-ТР
Respect - Голосеево
Динамо Отрадный ТS Tech - Катран
Кристалл - Арсенал Киев
Штурм - Альянс
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна
Самсон - Фенікс
Friends - Shark
Science Technology UA - ФК Стiна
Всім гарних вихідних, щоб не було травм, а в країні був мир! З Богом!
Rixa
Коментарі
ФА Хелсгруп - СНВ 2:0
ФА Хелсгруп - СНВ 2:0
Дніпро - ФК "Одеса" 1:3
Легенда - Omnitec 2:1
ФК "Гидропарк" - Stars 1:3
Дарниця - СКИФ 1:2
Japan-Parts VSK - Аристократы 1:3
ФКФ - ФКФ-ТР 1:3
Respect - Голосеево 1:2
Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 2:0
Кристалл - Арсенал Киев 1:1
Штурм - Альянс 3:2
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1:2
Самсон - Фенікс 1:0
Friends - Shark 1:4
Science Technology UA - ФК Стiна 3:2
ФА Хелсгруп - СНВ 4:1
ФА Хелсгруп - СНВ 4:1
Дніпро - ФК "Одеса" 1:3
Легенда - Omnitec 3:1
ФК "Гидропарк" - Stars 1:3
Дарниця - СКИФ 1:3
Japan-Parts VSK - Аристократы 1:3
ФКФ - ФКФ-ТР 1:4
Respect - Голосеево 2:4
Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 4:0
Кристалл - Арсенал Киев 1:2
Штурм - Альянс 3:1
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 3:1
Самсон - Фенікс 4:1
Friends - Shark 0:5
Science Technology UA - ФК Стiна 3:1
ФА Хелсгруп – СНВ0 3-1
ФА Хелсгруп – СНВ0 3-1
Дніпро - ФК "Одеса" 0-5
Легенда – Omnitec 3-2
ФК "Гидропарк" – Stars 1-3
Дарниця – СКИФ 1-3
Japan-Parts VSK – Аристократы 3-4
ФКФ - ФКФ-ТР 0-2
Respect – Голосеево 2-3
Динамо Отрадный ТS Tech – Катран 5-0
Кристалл - Арсенал Киев 2-1
Штурм – Альянс 3-2
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1-2
Самсон – Фенікс 4-2
Friends – Shark 1-3
Science Technology UA - ФК Стiна 3-1
Когда уже будут резельтаты
Когда уже будут результаты турнира прогнозистов?
В розділі "Статистика" вже є.
В розділі "Статистика" вже є. ще сьогодні стаття вийде! Дякую за терпіння!
ФА Хелсгруп - СНВ 4:1
ФА Хелсгруп - СНВ 4:1
Дніпро - ФК "Одеса" 1:3
Легенда - Omnitec 3:1
ФК "Гидропарк" - Stars 0:3
Дарниця - СКИФ 1:3
Japan-Parts VSK - Аристократы 0:2
ФКФ - ФКФ-ТР 1:4
Respect - Голосеево 1:3
Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 1:2
Кристалл - Арсенал Киев 1:2
Штурм - Альянс 3:2
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 3:4
Самсон - Фенікс 3:2
Friends - Shark 1:6
Science Technology UA - ФК Стiна 4:2
ФА Хелсгруп – СНВ 4:1
ФА Хелсгруп – СНВ 4:1
Дніпро - ФК "Одеса" 1:5
Легенда – Omnitec 2:1
ФК "Гидропарк" – Stars 0:4
Дарниця – СКИФ 1:2
Japan-Parts VSK – Аристократы 2:2
ФКФ - ФКФ-ТР 1:3
Respect – Голосеево 2:3
Динамо Отрадный ТS Tech – Катран 4:1
Кристалл - Арсенал Киев 1:2
Штурм – Альянс 1:0
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1:3
Самсон – Фенікс 3:1
Friends – Shark 0:2
Science Technology UA - ФК Стiна 2:0
ФА Хелсгруп – СНВ 3:1
ФА Хелсгруп – СНВ 3:1
Дніпро - ФК "Одеса" 1:3
Легенда – Omnitec 3:2
ФК "Гидропарк" – Stars 2:3
Дарниця – СКИФ 0:2
Japan-Parts VSK – Аристократы 2:4
ФКФ - ФКФ-ТР 1:2
Respect – Голосеево 2:2
Динамо Отрадный ТS Tech – Катран 2:3
Кристалл - Арсенал Киев 2:1
Штурм – Альянс 2:1
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1:2
Самсон – Фенікс 1:2
Friends – Shark 1:4
Science Technology UA - ФК Стiна 2:0
Тур 17
Тур 17
Хелсгруп - СНВ 3:1
Дніпро - ФК "Одеса" 0:5
Легенда - Omnitec 3:1
ФК "Гидропарк" - Stars 1:2
Дарниця - СКИФ 1:4
Japan-Parts VSK - Аристократы 1:3
ФКФ - ФКФ-ТР 2:2
Respect - Голосеево 2:2
Динамо Отрадный - Катран 3:1
Кристалл - Арсенал Киев 1:2
Штурм - Альянс 3:1
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1:2
Самсон - Фенікс
Friends - Shark
Science Technology UA - ФК Стiна
https://www.facebook.com/fcd1995/
ФА Хелсгруп – СНВ 5:0
ФА Хелсгруп – СНВ 5:0
Дніпро - ФК "Одеса" 0:4
Легенда – Omnitec 2:1
ФК "Гидропарк" – Stars 1:2
Дарниця – СКИФ 1:3
Japan-Parts VSK – Аристократы 2:1
ФКФ - ФКФ-ТР 0:3
Respect – Голосеево 1:2
Динамо Отрадный ТS Tech – Катран 4:1
Кристалл - Арсенал Киев 1:0
Штурм – Альянс 0:1
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 2:1
Самсон – Фенікс 3:1
Friends – Shark 1:2
Science Technology UA - ФК Стiна 3:1
ФА Хелсгруп – СНВ 4:1
ФА Хелсгруп – СНВ 4:1
Дніпро - ФК "Одеса" 0:6
Легенда – Omnitec 2:2
ФК "Гидропарк" – Stars 1:2
Дарниця – СКИФ 1:3
Japan-Parts VSK – Аристократы 2:2
ФКФ - ФКФ-ТР 1:2
Respect – Голосеево 2:3
Динамо Отрадный ТS Tech – Катран 4:5
Кристалл - Арсенал Киев 2:2
Штурм – Альянс 2:1
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 2:3
Самсон – Фенікс 3:1
Friends – Shark 3:4
Science Technology UA - ФК Стiна 3:2
ФА Хелсгруп - СНВ 3:0
ФА Хелсгруп - СНВ 3:0
Дніпро - ФК "Одеса" 2:1
Легенда - Omnitec 2:2
ФК "Гидропарк" - Stars 1:2
Дарниця - СКИФ 2:4
Japan-Parts VSK - Аристократы 1:3
ФКФ - ФКФ-ТР 0:1
Respect - Голосеево 1:3
Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 0:2
Кристалл - Арсенал Киев 2:0
Штурм - Альянс 1:2
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 2:0
Самсон - Фенікс 4:2
Friends - Shark 0:2
Science Technology UA - ФК Стiна 2:3
Всем привет))
Всем привет))
ФА Хелсгруп - СНВ 3:2
Дніпро - ФК "Одеса" 1:4
Легенда - Omnitec 2:1
ФК "Гидропарк" - Stars 0:3
Дарниця - СКИФ 2:4
Japan-Parts VSK - Аристократы 1:3
ФКФ - ФКФ-ТР 1:3
Respect - Голосеево 1:3
Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 2:3
Кристалл - Арсенал Киев 2:1
Штурм - Альянс 2:2
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 2:3
Самсон - Фенікс 3:2
Friends - Shark 1:3
Science Technology UA - ФК Стiна 2:1
ФА Хелсгруп - СНВ 4:1
ФА Хелсгруп - СНВ 4:1
Дніпро - ФК "Одеса" 0:3
Легенда - Omnitec 2:3
ФК "Гидропарк" - Stars 2:1
Дарниця - СКИФ 0:2
Japan-Parts VSK - Аристократы 3:1
ФКФ - ФКФ-ТР 2:2
Respect - Голосеево 1:4
Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 3:1
Кристалл - Арсенал Киев 2:1
Штурм - Альянс 2:2
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 1:2
Самсон - Фенікс 3:1
Friends - Shark 0:3
Science Technology UA - ФК Стiна 3:1
ФА Хелсгруп - СНВ 4:3
ФА Хелсгруп - СНВ 4:3
Дніпро - ФК "Одеса" 2:5
Легенда - Omnitec 1:2
ФК "Гидропарк" - Stars 0:3
Дарниця - СКИФ 1:3
Japan-Parts VSK - Аристократы 1:3
ФКФ - ФКФ-ТР 0:2
Respect - Голосеево 1:3
Динамо Отрадный ТS Tech - Катран 1:2
Кристалл - Арсенал Киев 3:1
Штурм - Альянс 3:1
FC Spectrum 2 - ФК Арсенальна 2:1
Самсон - Фенікс 2:1
Friends - Shark 2:4
Science Technology UA - ФК Стiна 2:3
ФА Хелсгруп – СНВ 4:2
ОБСИЛФ - FC Spectrum 1:2
ОБСИЛФ - FC Spectrum 1:2
ФК "Одеса" - ФА Хелсгруп
Фокстрот-Stars 3:1
Omnitec - Дніпро 5:1
СНВ - ФК "Гидропарк" 1:2
Одесса - ОБСИЛФ (1/2 кубку) 3:0
Фокстрот-Легенда 2:1
Катран - Кристалл 1:2
ФКФ-ТР - Japan-Parts VSK
Голосеево - ФКФ 1:2
Арсенал Киев - Дарниця 3:0
Аристократы - Динамо Отрадный 2:1
СКИФ - ФКФ-ТР (1/2 кубку) 2:2
ФК Стiна - Штурм 1:3
Фенікс - Сион 2:1
ФК Арсенальна - Самсон 1:3
Shark - Science Technology 3:2
Альянс - Spectrum-2 2:1
Friends - Штурм 2:1
Фенікс - Стіна 2:2
https://www.facebook.com/fcd1995/