Весело розпочалася осіння частина чемпіонату Weekend Super League. В Вищій лізі найбільш несподіваним став результат гри Omnitec – ОБСІЛФ 1:1, Легенда та Одеса здобули дуже непрості 3 очки. В Першій лізі Кристал (який ще декілька турів тому був на першому місці) програє ФКФ. В Другій лізі Шарк має чіткі претензії на золото дивізіону.
В новому туру знову буде багато цікавого.
Вища ліга
КНТЕУ 07/09 10:50 ОБСИЛФ - Фокстрот
ДЮСШ-17 08/09 17:30 Stars - Omnitec
КНТЕУ 07/09 18:40 ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса"
КНТЕУ 08/09 15:00 Легенда - СНВ
КПИ 08/09 10:45 FC Spectrum – Дніпро
Перша ліга
КНТЕУ 07/09 12:40 Дарниця - ФКФ
КНТЕУ 07/09 15:00 Кристалл - Japan-Parts VSK
КНТЕУ 07/09 16:50 Арсенал Киев - СКИФ
КНТЕУ 08/09 09:00 Динамо Отрадный - ТS Tech ФКФ-ТР
КНТЕУ 08/09 10:50 Respect - Аристократы
КНТЕУ 08/09 18:40 Катран – Голосеево
Друга ліга
ДЮСШ-17 08/09 13:30 Самсон - Штурм
ДЮСШ-17 08/09 15:30 ФК Арсенальна - Shark
КНТЕУ 08/09 12:40 Friends - Альянс
КНТЕУ 08/09 16:50 FC Spectrum-2 - ФК Стiна
КПИ 08/09 09:00 Сион - Science Technology UA
П’ять поєдинків відбудуться в суботу і аж 11 у неділю. Чому так роблять організатори… Ніби то, більшість команд хоче грати по неділях… Дуже все це починає набридати, коли ти взагалі не маєш ніякої переваги домашньої гри і поля… Ставиш всі найвищі оцінки на суботу, але все одно отримуєш неділю… ну то лірика…
Ви знаєте, такий тур, що навіть і нема кого назвати матчем туру. Але ми впевнені, що справді сильних та цікавих поєдинків буде багато! То ж, прогнозуємо!
Підсумковий прогноз:
ОБСИЛФ - Фокстрот
Stars - Omnitec
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса"
Легенда - СНВ
FC Spectrum - Дніпро
Дарниця - ФКФ
Кристалл - Japan-Parts VSK
Арсенал Киев - СКИФ
Динамо Отрадный - ТS Tech ФКФ-ТР
Respect - Аристократы
Катран - Голосеево
Самсон - Штурм
ФК Арсенальна - Shark
Friends - Альянс
FC Spectrum-2 - ФК Стiна
Сион - Science Technology UA
Всім гарного уік-енду! Щастя, миру і тепла!
Rixa
Коментарі
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:2
ОБСИЛФ – Фокстрот 1-3
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:3
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:3
Stars - Omnitec 3:1
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса" 1:4
Легенда - СНВ 3:0
FC Spectrum - Дніпро 2:3
Дарниця - ФКФ 1:3
Кристалл - Japan-Parts VSK 1?2
Арсенал Киев - СКИФ 2:2
Динамо Отрадный - ТS Tech ФКФ-ТР 3:1
Respect - Аристократы 1:4
Катран - Голосеево 1:3
Самсон - Штурм 1:3
ФК Арсенальна - Shark 2:5
Friends - Альянс 4:3
FC Spectrum-2 - ФК Стiна 3:1
Сион - Science Technology UA 2:2
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:2
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:2
Stars - Omnitec 2:2
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса" 1:5
Легенда - СНВ 3:1
FC Spectrum - Дніпро 3:1
Дарниця - ФКФ 1:1
Кристалл - Japan-Parts VSK 2:2
Арсенал Киев - СКИФ 3:2
Динамо Отрадный - ТS Tech ФКФ-ТР 2:1
Respect - Аристократы 2:3
Катран - Голосеево 3:2
Самсон - Штурм 2:3
ФК Арсенальна - Shark 3:4
Friends - Альянс 2:3
FC Spectrum-2 - ФК Стiна 2:1
Сион - Science Technology UA 1:3
Тур 14
Тур 14
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:2
Stars - Omnitec 1:2
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса"
Легенда - СНВ 3:1
FC Spectrum - Дніпро 4:2
Дарниця - ФКФ 1:1
Кристалл - Japan-Parts VSK 3:2
Арсенал Киев - СКИФ
Динамо Отрадный - ФКФ-ТР 1:1
Respect - Аристократы 2:3
Катран - Голосеево 1:3
Самсон - Штурм 0:2
ФК Арсенальна - Shark 1:4
Friends - Альянс 1:2
FC Spectrum-2 - ФК Стiна 3:1
Сион - Science Technology UA 1:5
https://www.facebook.com/fcd1995/
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:3
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:3
Stars - Omnitec 2:2
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса" 1:3
Легенда - СНВ 3:0
FC Spectrum - Дніпро 3:1
Дарниця - ФКФ 1:2
Кристалл - Japan-Parts VSK 2:0
Арсенал Киев - СКИФ 1:2
Динамо Отрадный - ТS Tech ФКФ-ТР 2:1
Respect - Аристократы 1:4
Катран - Голосеево 1:3
Самсон - Штурм 2:2
ФК Арсенальна - Shark 0:3
Friends - Альянс 1:3
FC Spectrum-2 - ФК Стiна 1:2
Сион - Science Technology UA 0:3
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:3
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:3
Stars - Omnitec 2:3
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса" 1:3
Легенда - СНВ 3:1
FC Spectrum - Дніпро 2:1
Дарниця - ФКФ 1:3
Кристалл - Japan-Parts VSK 1:2
Арсенал Киев - СКИФ 3:2
Динамо Отрадный - ТS Tech ФКФ-ТР 3:0
Respect - Аристократы 1:2
Катран - Голосеево 3:1
Самсон - Штурм 2:1
ФК Арсенальна - Shark 1:4
Friends - Альянс 1:3
FC Spectrum-2 - ФК Стiна 2:1
Сион - Science Technology UA 2:1
ОБСИЛФ – Фокстрот 1:2
ОБСИЛФ – Фокстрот 1:2
Stars – Omnitec 2:1
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса" 1:2
Легенда – СНВ 5:0
FC Spectrum – Дніпро 3:0
Дарниця – ФКФ 1:3
Кристалл - Japan-Parts VSK 2:2
Арсенал Киев – СКИФ 1:0
Динамо Отрадный - ТS Tech ФКФ-ТР 3:0
Respect – Аристократы 2:2
Катран – Голосеево 0:2
Самсон – Штурм 1:2
ФК Арсенальна – Shark 0:4
Friends – Альянс 1:3
FC Spectrum-2 - ФК Стiна 3:1
Сион - Science Technology UA 0:2
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:3
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:3
Stars - Omnitec 0:2
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса" 1:2
Легенда - СНВ 2:0
FC Spectrum - Дніпро 3:1
Дарниця - ФКФ 1:2
Кристалл - Japan-Parts VSK 1:2
Арсенал Киев - СКИФ 0:2
Динамо Отрадный - ТS Tech ФКФ-ТР 3:1
Respect - Аристократы 2:4
Катран - Голосеево 2:0
Самсон - Штурм 2:1
ФК Арсенальна - Shark 0:1
Friends - Альянс 2:1
FC Spectrum-2 - ФК Стiна 3:1
Сион - Science Technology UA 1:3
ОБСИЛФ - Фокстрот 0:4
ОБСИЛФ - Фокстрот 0:4
Stars - Omnitec 2:1
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса" 0:3
Легенда - СНВ 2:0
FC Spectrum - Дніпро 1:0
Дарниця - ФКФ 0:1
Кристалл - Japan-Parts VSK 1:2
Арсенал Киев - СКИФ 1:0
Динамо Отрадный - ТS Tech ФКФ-ТР 3:1
Respect - Аристократы 0:1
Катран - Голосеево 1:3
Самсон - Штурм 1:2
ФК Арсенальна - Shark 0:3
Friends - Альянс 0:1
FC Spectrum-2 - ФК Стiна 1:2
Сион - Science Technology UA 1:1
Тур 14
Тур 14
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:3
Stars - Omnitec 2:1
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса" 1-3
Легенда - СНВ 3:1
FC Spectrum - Дніпро 3:2
Дарниця - ФКФ 1:4
Кристалл - Japan-Parts VSK 2:3
Арсенал Киев - СКИФ 1-2
Динамо Отрадный - ФКФ-ТР 3:2
Respect - Аристократы 2:4
Катран - Голосеево 1:1
Самсон - Штурм 1:3
ФК Арсенальна - Shark 1:3
Friends - Альянс 2:2
FC Spectrum-2 - ФК Стiна 2:1
Сион - Science Technology UA 0:3
ОБСИЛФ - Фокстрот 0:3
ОБСИЛФ - Фокстрот 0:3
Stars - Omnitec 2:1
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса" 1:4
Легенда - СНВ 2:1
FC Spectrum - Дніпро 4:1
Дарниця - ФКФ 2:3
Кристалл - Japan-Parts VSK 2:2
Арсенал Киев - СКИФ 1:2
Динамо Отрадный - ТS Tech ФКФ-ТР 1:0
Respect - Аристократы 2:4
Катран - Голосеево 1:3
Самсон - Штурм 2:2
ФК Арсенальна - Shark 0:2
Friends - Альянс 1:3
FC Spectrum-2 - ФК Стiна 0:2
Сион - Science Technology UA 0:4
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:2
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:2
Stars - Omnitec 2:1
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса" 0:1
Легенда - СНВ 3:1
FC Spectrum - Дніпро 2:1
Дарниця - ФКФ 1:2
Кристалл - Japan-Parts VSK 1:1
Арсенал Киев - СКИФ 1:2
Динамо Отрадный - ТS Tech ФКФ-ТР 3:1
Respect - Аристократы 1:3
Катран - Голосеево 2:1
Самсон - Штурм 1:2
ФК Арсенальна - Shark 1:3
Friends - Альянс 1:2
FC Spectrum-2 - ФК Стiна 1:3
Сион - Science Technology UA 1:2
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:2
ОБСИЛФ - Фокстрот 1:2
Stars - Omnitec 3:2
ФК "Гидропарк" - ФК "Одеса" 2:4
Легенда - СНВ 2:1
FC Spectrum - Дніпро 2:3
Дарниця - ФКФ 1:3
Кристалл - Japan-Parts VSK 2:1
Арсенал Киев - СКИФ 2:2
Динамо Отрадный - ТS Tech ФКФ-ТР 3:1
Respect - Аристократы 1:3
Катран - Голосеево 3:2
Самсон - Штурм 1:2
ФК Арсенальна - Shark 1:6
Friends - Альянс 1:1
FC Spectrum-2 - ФК Стiна 2:2
Сион - Science Technology UA 1:0