Отож, сьогодні готуємось прогнозувати в 8-му турі. Але спочатку маленька ремарка щодо пройдешнього туру. Звичайно, найбільш резонансною стала новина про першу втрату очок командою Shark. Нема більше в лізі жодної команди, яка б йшла зі сто відсотковим показником.
Вища ліга
18/05 ДЮСШ-17 18:00 Дніпро - Omnitec
19/05 ДЮСШ-17 16:40 AFC Linevich Group - Stars
19/05 КПИ 12:30 ФА Хелсгруп - ФК "Одеса"
19/05 КПИ 16:00 ФК "Гидропарк" - СНВ
19/05 КНТЕУ 10:15 Легенда - Фокстрот
19/05 КНТЕУ 12:00 FC Spectrum - ОБСИЛФ
Перша ліга
18/05 ДЮСШ-17 14:00 Кристалл - Катран
19/05 КПИ 09:00 ФКФ - Голосеево
19/05 КПИ 10:45 Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы
19/05 КПИ 14:15 Respect - СКИФ
19/05 КПИ 17:45 Дарниця - Арсенал Киев
19/05 КНТЕУ 08:30 Japan Parts VSK - ФКФ-ТР
Друга ліга
18/05 ДЮСШ-17 16:00 Самсон - ФК Арсенальная
19/05 ДЮСШ-17 13:00 Friends - DHL
19/05 ДЮСШ-17 14:50 Science Technology UA - Shark
19/05 ДЮСШ-17 18:30 Сион - Фенікс
Лише три гри відбудуться в суботу. А в неділю матчі розпочнуться о… 8:30 ранку… Це ж як треба любити футбол…
Матчі туру: ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" та Japan Parts VSK - ФКФ-ТР.
Підсумковий прогноз:
Дніпро - Omnitec
AFC Linevich Group - Stars
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса"
ФК "Гидропарк" - СНВ
Легенда - Фокстрот
FC Spectrum - ОБСИЛФ
Кристалл - Катран
ФКФ - Голосеево
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы
Respect - СКИФ
Дарниця - Арсенал Киев
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР
Самсон - ФК Арсенальная
Friends - DHL
Science Technology UA - Shark
Сион - Фенікс
Нехай у кожного з вас все буде добре! З Богом!
Rixa
Коментарі
Снова нет результатов
Снова нет результатов прогнозов
ага....)
ага....)
Дніпро - Omnitec 1:4
Дніпро - Omnitec 1:4
AFC Linevich Group - Stars 1:3
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 2:1
ФК "Гидропарк" - СНВ 3:1
Легенда - Фокстрот 2:1
FC Spectrum - ОБСИЛФ 1:2
Кристалл - Катран 4:1
ФКФ - Голосеево 1:2
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы 2:4
Respect - СКИФ 1:3
Дарниця - Арсенал Киев 2:4
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 3:2
Самсон - ФК Арсенальная 2:3
Friends - DHL 2:1
Science Technology UA - Shark 1:4
Сион - Фенікс 2:1
Дніпро – Omnitec 1-5
Дніпро – Omnitec 1-5
AFC Linevich Group – Stars 2-3
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 2-1
ФК "Гидропарк" – СНВ 2-1
Легенда – Фокстрот 1-3
FC Spectrum – ОБСИЛФ 4-2
Кристалл – Катран 5-2
ФКФ – Голосеево 1-3
Динамо Отрадный ТS Tech – Аристократы 3-2
Respect – СКИФ 1-4
Дарниця - Арсенал Киев 2-1
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 3-2
Самсон - ФК Арсенальная 3-2
Friends – DHL 3-1
Science Technology UA – Shark 0-5
Сион – Фенікс 4-3
Дніпро - Omnitec 0:3
Дніпро - Omnitec 0:3
AFC Linevich Group - Stars 2:3
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 2;2
ФК "Гидропарк" - СНВ 3:1
Легенда - Фокстрот 1:2
FC Spectrum - ОБСИЛФ 2:2
Кристалл - Катран 3:1
ФКФ - Голосеево 1:2
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы 2:2
Respect - СКИФ 1:3
Дарниця - Арсенал Киев 2:1
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 3:1
Самсон - ФК Арсенальная 3:2
Friends - DHL 2:1
Science Technology UA - Shark 2:3
Сион - феникс 1:2
Дніпро - Omnitec 1:3
Дніпро - Omnitec 1:3
AFC Linevich Group - Stars 1:2
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 2:1
ФК "Гидропарк" - СНВ 1:0
Легенда - Фокстрот 1:0
FC Spectrum - ОБСИЛФ 2:1
Кристалл - Катран 1:2
ФКФ - Голосеево 1:3
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы 3:2
Respect - СКИФ 1:4
Дарниця - Арсенал Киев 1:0
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 2:4
Самсон - ФК Арсенальная 1:2
Friends - DHL 2:3
Science Technology UA - Shark 1:6
Сион - Фенікс 2:3
Дніпро - Omnitec 0:3
Дніпро - Omnitec 0:3
AFC Linevich Group - Stars 2:1
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 2:2
ФК "Гидропарк" - СНВ 3:2
Легенда - Фокстрот 2:1
FC Spectrum - ОБСИЛФ 3:0
Кристалл - Катран 3:1
ФКФ - Голосеево 2:2
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы 4:3
Respect - СКИФ 1:1
Дарниця - Арсенал Киев 0:2
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 3:2
Самсон - ФК Арсенальная 1:0
Friends - DHL 2:0
Science Technology UA - Shark 1:2
Сион - Фенікс 3:5
Дніпро - Omnitec 0:4
Дніпро - Omnitec 0:4
AFC Linevich Group - Stars 1:2
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 1:2
ФК "Гидропарк" - СНВ 2:0
Легенда - Фокстрот 0:2
FC Spectrum - ОБСИЛФ 3:1
Кристалл - Катран 3:1
ФКФ - Голосеево 0:1
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы 1:0
Respect - СКИФ 1:2
Дарниця - Арсенал Киев 2:1
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 1:0
Самсон - ФК Арсенальная 2:1
Friends - DHL 3:0
Science Technology UA - Shark 1:5
Сион - Фенікс 1:0
Тур 8
Тур 8
Дніпро - Omnitec 1:4
AFC Linevich Group - Stars 2:3
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 2:2
ФК "Гидропарк" - СНВ 1:1
Легенда - Фокстрот 1:2
FC Spectrum - ОБСИЛФ 3:2
Кристалл - Катран 3:1
ФКФ - Голосеево 1:2
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы 1:2
Respect - СКИФ 2:4
Дарниця - Арсенал Киев 1:3
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 3:1
Самсон - ФК Арсенальная 2:1
Friends - DHL 4:1
Science Technology UA - Shark 2:4
Сион - Фенікс 1:2
https://www.facebook.com/fcd1995/
Дніпро - Omnitec 1:4
Дніпро - Omnitec 1:4
AFC Linevich Group - Stars 1:2
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 3:3
ФК "Гидропарк" - СНВ 2:1
Легенда - Фокстрот 2:1
FC Spectrum - ОБСИЛФ 4:1
Кристалл - Катран 3:4
ФКФ - Голосеево 1:2
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы 2:3
Respect - СКИФ 1:4
Дарниця - Арсенал Киев 2:2
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 2:2
Самсон - ФК Арсенальная 2:2
Friends - DHL 3:1
Science Technology UA - Shark 1:4
Сион - Фенікс 2:1
Тур 8
Тур 8
Дніпро - Omnitec 2:3
AFC Linevich Group - Stars 1:3
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 1:2
ФК "Гидропарк" - СНВ 2:0 Легенда - Фокстрот 1:3
FC Spectrum - ОБСИЛФ 3:1
Кристалл - Катран 2:2
Фкф- Голосеево 2:3
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы 2:1
Respect - СКИФ 2:1 Д
- Арсенал Киев 3:1
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 2:1
Самсон - ФК Арсенальная 2:2 Friends - DHL 3:1 S
Technology UA - Shark 2:3
Сион - Фенікс 2:4
Очікуємо перемог Катрану тоді
Очікуємо перемог Катрану тоді мабудь і буде цікаво відповідальному за турнір прогнозистів підрахувати набрані бали .
Дніпро - Omnitec 0:3
Дніпро - Omnitec 0:3
AFC Linevich Group - Stars 1:2
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 3:2
ФК "Гидропарк" - СНВ 2:3
Легенда - Фокстрот 0:2
FC Spectrum - ОБСИЛФ 3:1
Кристалл - Катран 2:2
ФКФ - Голосеево 0:1
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы 2:4
Respect - СКИФ 0:3
Дарниця - Арсенал Киев 1:3
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 2:0
Самсон - ФК Арсенальная 1:2
Friends - DHL 1:2
Science Technology UA - Shark 0:2
Сион - Фенікс 2:3
Дніпро - Omnitec 1:5
Дніпро - Omnitec 1:5
AFC Linevich Group - Stars 1:3
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 2:1
ФК "Гидропарк" - СНВ 1:0
Легенда - Фокстрот 2:1
FC Spectrum - ОБСИЛФ 3:1
Кристалл - Катран 3:4
ФКФ - Голосеево 1:3
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы 1:2
Respect - СКИФ 1:4
Дарниця - Арсенал Киев 1:2
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 3:1
Самсон - ФК Арсенальная 2:3
Friends - DHL 2:1
Science Technology UA - Shark 1:5
Сион - Фенікс 2:1
Дніпро - Omnitec 2:2
Дніпро - Omnitec 2:2
AFC Linevich Group - Stars 2:2
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 1:1
ФК "Гідропарк" - СНВ 1:2
Легенда - Фокстрот 0:0
FC Spectrum - ОБСІЛФ 2:1
Кристал - Катран 1:0
ФКФ - Голосіїво 1:2
Динамо Відрадний ТS Tech - Аристократы 1:1
Respect - СКІФ 0:2
Дарниця - Арсенал Київ 2:2
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 2:0
Самсон - ФК Арсенальна 1:0
Friends - DHL 2:1
Science Technology UA - Shark 1:2
Сіон - Фенікс 0:1
Дніпро – Omnitec 2:4
Дніпро – Omnitec 2:4
AFC Linevich Group – Stars 1:3
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 3:1
ФК "Гидропарк" – СНВ 3:0
Легенда – Фокстрот 2:4
FC Spectrum – ОБСИЛФ 4:0
Кристалл – Катран 3:2
ФКФ – Голосеево 0:2
Динамо Отрадный ТS Tech – Аристократы 1:2
Respect – СКИФ 1:2
Дарниця - Арсенал Киев 1:3
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 3:1
Самсон - ФК Арсенальная 3:1
Friends – DHL 2:2
Science Technology UA – Shark 1:3
Сион – Фенікс 2:2
Дніпро - Omnitec 1:5
Дніпро - Omnitec 1:5
AFC Linevich Group - Stars 1:2
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 3:2
ФК "Гидропарк" - СНВ 3:2
Легенда - Фокстрот 2:0
FC Spectrum - ОБСИЛФ 4:1
Кристалл - Катран 1:3
ФКФ - Голосеево 1:3
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы 2:2
Respect - СКИФ 1:5
Дарниця - Арсенал Киев 3:2
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 4:2
Самсон - ФК Арсенальная 2:4
Friends - DHL 4:2
Science Technology UA - Shark 1:6
Сион - Фенікс 3:1
Дніпро - Omnitec 1:3
Дніпро - Omnitec 1:3
AFC Linevich Group - Stars 1:2
ФА Хелсгруп - ФК "Одеса" 1:0
ФК "Гидропарк" - СНВ 2:2
Легенда - Фокстрот 1:2
FC Spectrum - ОБСИЛФ 2:1
Кристалл - Катран 2:1
ФКФ - Голосеево 1:3
Динамо Отрадный ТS Tech - Аристократы 1:2
Respect - СКИФ 1:3
Дарниця - Арсенал Киев 1:2
Japan Parts VSK - ФКФ-ТР 1:2
Самсон - ФК Арсенальная
Friends - DHL 2:2
Science Technology UA - Shark 1:2
Сион - Фенікс 2:1