Всім привіт. Ігри минулого тижня подекуди були доволі нервовими. Декілька ігор мали розв’язку в стилі півфіналів Ліги Чемпіонів. Було чимало вилучень та невеликих бійок. Після дуже потужного старту FC Spectrum терпить нищівної поразки від Омнітеку. І це найбільша несподіванка туру. Цікаво, що абсолютно всі команди в трьох лігах забили щонайменше по одному м’ячу у ворота суперників. Ну і всього п’ять розгромів на 16 поєдинків. А єдиною командою, хто все ще має сто відсотковий показник – друголіговий Shark з небезпечною статистикою забитих/пропущених – 28:3.
Вища ліга
12/05 Богатырская 17:30 Stars - ФК "Гидропарк"
12/05 ДЮСШ-17 13:00 ОБСИЛФ - AFC Linevich Group
12/05 КПИ 09:00 ФК "Одеса" - Дніпро
12/05 КПИ 16:00 СНВ - ФА Хелсгруп
12/05 КНТЕУ 10:00 Фокстрот - FC Spectrum
12/05 Богатырская 19:20 Omnitec - Легенда
Перша ліга
11/05 Богатырская 17:30 Арсенал Киев - Кристалл
12/05 ДЮСШ-17 16:30 Катран - Динамо Отрадный ТS Tech
12/05 КНТЕУ 11:45 ФКФ-ТР - ФКФ
12/05 КПИ 12:30 СКИФ - Дарниця
12/05 КПИ 14:15 Голосеево - Respect
12/05 КПИ 17:45 Аристократы - Japan-Parts VSK
Друга ліга
11/05 Богатырская 19:20 Альянс - Штурм
12/05 ДЮСШ-17 14:45 Shark - Friends
12/05 ДЮСШ-17 18:15 DHL - Сион
12/05 КПИ 10:45 Фенікс - Самсон
Фокстрот, завдяки своїм зв’язкам вибив поле на КНТЕУ. А оскільки, лізі вигідно ставити декілька поєдинків разом, то пощастило ще й парі ФКФ-ТР – ФКФ. В решті на Богатирській відбудеться 4 матчі, на КПІ – 6, а на ДЮСШ-17 – 4. Дякувати Богові, організатори ВСЛ подумали про нас і на робочу суботу поставили лише дві гри, і те, вже наприкінці дня.
Найцікавіший матч туру: Фокстрот - FC Spectrum
Підсумковий прогноз:
Stars - ФК "Гидропарк"
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group
ФК "Одеса" - Дніпро
СНВ - ФА Хелсгруп
Фокстрот - FC Spectrum
Omnitec - Легенда
Арсенал Киев - Кристалл
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech
ФКФ-ТР - ФКФ
СКИФ - Дарниця
Голосеево - Respect
Аристократы - Japan-Parts VSK
Альянс - Штурм
Shark - Friends
DHL - Сион
Фенікс - Самсон
З Богом!
Rixa
Коментарі
Stars - ФК "Гидропарк" 3:1
Stars - ФК "Гидропарк" 3:1
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 2:2
ФК "Одеса" - Дніпро 3:1
СНВ - ФА Хелсгруп 1:4
Фокстрот - FC Spectrum 2:1
Omnitec - Легенда 4:2
Арсенал Киев - Кристалл 1:2
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech 2:2
ФКФ-ТР - ФКФ 2:2
СКИФ - Дарниця 2:3
Голосеево - Respect 2:0
Аристократы - Japan-Parts VSK 1:3
Альянс - Штурм 1:2
Shark - Friends 4:0
DHL - Сион 2:2
Фенікс - Самсон 1:3
Stars - ФК "Гидропарк" 2:1
Stars - ФК "Гидропарк" 2:1
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 1:2
ФК "Одеса" - Дніпро 4:0
СНВ - ФА Хелсгруп 0:5
Фокстрот - FC Spectrum 1:0
Omnitec - Легенда 2:2
Арсенал Киев - Кристалл 1:2
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech 2:1
ФКФ-ТР - ФКФ 1:0
СКИФ - Дарниця 1:1
Голосеево - Respect 3:0
Аристократы - Japan-Parts VSK 1:2
Альянс - Штурм 1:2
Shark - Friends 4:1
DHL - Сион 1:2
Фенікс - Самсон 0:3
Stars - ФК "Гидропарк" 3:2
Stars - ФК "Гидропарк" 3:2
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 1:2
ФК "Одеса" - Дніпро 4:1
СНВ - ФА Хелсгруп 1:3
Фокстрот - FC Spectrum 2:2
Omnitec - Легенда 2:1
Арсенал Киев - Кристалл 1:2
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech 3:2
ФКФ-ТР - ФКФ 1:2
СКИФ - Дарниця 1:2
Голосеево - Respect 5:2
Аристократы - Japan-Parts VSK 1:3
Альянс - Штурм 2:2
Shark - Friends 4:0
DHL - Сион 2:2
Фенікс - Самсон 1:3
Stars - ФК "Гидропарк" 3:2
Stars - ФК "Гидропарк" 3:2
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 2:1
ФК "Одеса" - Дніпро 2:2
СНВ - ФА Хелсгруп 2:3
Фокстрот - FC Spectrum 1:2
Omnitec - Легенда 4:2
Арсенал Киев - Кристалл 2:3
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech 3:2
ФКФ-ТР - ФКФ 3:2
СКИФ - Дарниця 3:1
Голосеево - Respect 3:2
Аристократы - Japan-Parts VSK 3:2
Альянс - Штурм 1:3
Shark - Friends 3:1
DHL - Сион 2:2
Фенікс - Самсон 1:4
Stars - ФК "Гидропарк" 2:1
Stars - ФК "Гидропарк" 2:1
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 2:0
ФК "Одеса" - Дніпро 3:1
СНВ - ФА Хелсгруп 1:4
Фокстрот - FC Spectrum 2:1
Omnitec - Легенда 3:1
Арсенал Киев - Кристалл 1:3
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech 1:2
ФКФ-ТР - ФКФ 1:1
СКИФ - Дарниця 2:1
Голосеево - Respect 3:1
Аристократы - Japan-Parts VSK 2:3
Альянс - Штурм 2:2
Shark - Friends 4:0
DHL - Сион 2:1
Фенікс - Самсон 1:3
Stars - ФК "Гидропарк" 3:2
Stars - ФК "Гидропарк" 3:2
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 2:2
ФК "Одеса" - Дніпро 2:1
СНВ - ФА Хелсгруп 1:3
Фокстрот - FC Spectrum 2:1
Omnitec - Легенда 1:2
Арсенал Киев - Кристалл 1:1
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech 2:1
ФКФ-ТР - ФКФ 1:1
СКИФ - Дарниця 1:2
Голосеево - Respect 2:2
Аристократы - Japan-Parts VSK 2:1
Альянс - Штурм 1:1
Shark - Friends 3:1
DHL - Сион 2:1
Фенікс - Самсон 1:2
Stars - ФК "Гидропарк" 2:2
Stars - ФК "Гидропарк" 2:2
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 1:3
ФК "Одеса" - Дніпро 2:0
СНВ - ФА Хелсгруп 0:3
Фокстрот - FC Spectrum 2:1
Omnitec - Легенда 2:0
Арсенал Киев - Кристалл 2:3
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech 2:1
ФКФ-ТР - ФКФ 2:1
СКИФ - Дарниця 2:3
Голосеево - Respect 2:0
Аристократы - Japan-Parts VSK 1:2
Альянс - Штурм 3:1
Shark - Friends 3:1
DHL - Сион 1:0
Фенікс - Самсон 1:2
Stars - ФК "Гидропарк" 2:0
Stars - ФК "Гидропарк" 2:0
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 1:3
ФК "Одеса" - Дніпро 4:0
СНВ - ФА Хелсгруп 0:3
Фокстрот - FC Spectrum 2:1
Omnitec - Легенда 0:1
Арсенал Киев - Кристалл 2:2
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech 1:1
ФКФ-ТР - ФКФ 3:1
СКИФ - Дарниця 2:2
Голосеево - Respect 2:1
Аристократы - Japan-Parts VSK 0:2
Альянс - Штурм 0:3
Shark - Friends 4:0
DHL - Сион 3:4
Фенікс - Самсон 2:3
Stars - ФК "Гидропарк" 3:2
Stars - ФК "Гидропарк" 3:2
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 1:4
ФК "Одеса" - Дніпро 4:1
СНВ - ФА Хелсгруп 1:5
Фокстрот - FC Spectrum 1:3
Omnitec - Легенда 2:1
Арсенал Киев - Кристалл 1:3
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech 2:2
ФКФ-ТР - ФКФ 3:0
СКИФ - Дарниця 1:2
Голосеево - Respect 3:1
Аристократы - Japan-Parts VSK 1:3
Альянс - Штурм 1:0
Shark - Friends 4:0
DHL - Сион 0:1
Фенікс - Самсон 1:3
Тур 7
Тур 7
Stars - ФК "Гидропарк"
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 2:1
ФК "Одеса" - Дніпро 3:1
СНВ - ФА Хелсгруп 0:4
Фокстрот - FC Spectrum 2:1
Omnitec - Легенда
Арсенал Киев - Кристалл
Катран - Динамо 1:1
ФКФ-ТР - ФКФ 2:1
СКИФ - Дарниця 3:1
Голосеево - Respect 4:1
Аристократы - Japan-Parts VSK 2:4
Альянс - Штурм
Shark - Friends 5:1
DHL - Сион 1:2
Фенікс - Самсон 1:4
https://www.facebook.com/fcd1995/
Stars - ФК "Гидропарк" 3-2
Stars - ФК "Гидропарк" 3-2
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 1-3
ФК "Одеса" – Дніпро 4-1
СНВ - ФА Хелсгруп 1-3
Фокстрот - FC Spectrum 3-2
Omnitec – Легенда 4-1
Арсенал Киев – Кристалл 1-3
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech 2-1
ФКФ-ТР – ФКФ 3-2
СКИФ – Дарниця 2-3
Голосеево – Respect 5-2
Аристократы - Japan-Parts VSK 2-4
Альянс – Штурм 1-2
Shark – Friends 5-0
DHL – Сион 3-2
Фенікс – Самсон 1-3
Stars - ФК "Гідропарк" 1:1
Stars - ФК "Гідропарк" 1:1
ОБСІЛФ - AFC Linevich Group 1:1
ФК "Одеса" - Дніпро 2:3
СНВ - ФА Хелсгруп 1:3
Фокстрот - FC Spectrum 2:2
Omnitec - Легенда 2:2
Перша ліга
Арсенал Київ - Кристал 1:2
Катран - Динамо ВідраднийТS Tech 1:0
ФКФ-ТР - ФКФ 0:0
СКІФ - Дарниця 1:1
Голосіїво - Respect 2:1
Аристократи - Japan-Parts VSK 1:3
Друга ліга
Альянс - Штурм 1:2
Shark - Friends 3:1
DHL - Сіон 2:0
Фенікс - Самсон 0:2
Stars - ФК "Гидропарк" 3:2
Stars - ФК "Гидропарк" 3:2
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 2:2
ФК "Одеса" - Дніпро 3:1
СНВ - ФА Хелсгруп 1:4
Фокстрот - FC Spectrum 2:1
Omnitec - Легенда 4:1
Арсенал Киев - Кристалл 1:3
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech 2:0
ФКФ-ТР - ФКФ 3:2
СКИФ - Дарниця 2:1
Голосеево - Respect 2:0
Аристократы - Japan-Parts VSK 1:2
Альянс - Штурм 1:2
Shark - Friends 6:1
DHL - Сион 2:1
Фенікс - Самсон 1:3
Stars - ФК "Гидропарк" 3:1
Stars - ФК "Гидропарк" 3:1
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 1:3
ФК "Одеса" - Дніпро 3:2
СНВ - ФА Хелсгруп 1:4
Фокстрот - FC Spectrum 2:1
Omnitec - Легенда 3:1
Арсенал Киев - Кристалл 2:3
Катран - Динамо Отрадный ТS Tech 4:2
ФКФ-ТР - ФКФ 4:3
СКИФ - Дарниця 3:2
Голосеево - Respect 4:2
Аристократы - Japan-Parts VSK 3:4
Альянс - Штурм 2:0
Shark - Friends 7:0
DHL - Сион 3:2
Фенікс - Самсон 1:4
Stars - ФК "Гидропарк"1-2
Stars - ФК "Гидропарк"1-2
ОБСИЛФ - AFC Linevich Group 2:3
ФК "Одеса" - Дніпро 2:1
СНВ - ФА Хелсгруп 1:4
Фокстрот - FC Spectrum 2:2
Omnitec - Легенда 2-4
Арсенал Киев - Кристалл 3-5
Катран - Динамо 1:2
ФКФ-ТР - ФКФ 3:1
СКИФ - Дарниця 1:2
Голосеево - Respect 3:1
Аристократы - Japan-Parts VSK 2:3
Альянс - Штурм 1-2
Shark - Friends 8:2
DHL - Сион 2:1
Фенікс - Самсон 1:3