WSL 2019. Прев‘ю. Тур десятий

Вітаю всіх на сторінках нашого сайту. Наш головний редактор зараз знаходиться поза Україною, тож, приношу свої вибачення, але сьогодні наш матеріал буде зовсім малим. 

 

Высшая лига

01/06 КНТЕУ 12:40 FC Spectrum - ФК "Гидропарк"

02/06 КНТЕУ 15:00 Легенда - Stars

02/06 КНТЕУ 10:50 Дніпро - ОБСИЛФ

01/06 КНТЕУ 09:00 ФА Хелсгруп - Фокстрот

02/06 Богатырская 19:40 ФК "Одеса" - Omnitec

02/06 КНТЕУ 18:40 AFC Linevich Group - СНВ

 

Первая лига

01/06 КНТЕУ 16:50 Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech

02/06 Богатырская 17:50 Respect - Катран

01/06 КНТЕУ 18:40 ФКФ - Арсенал Киев

01/06 КНТЕУ 15:00 ФКФ-ТР - Голосеево

01/06 КНТЕУ 10:50 Кристалл - Аристократы

Japan-Parts VSK - СКИФ - перенос

 

Вторая лига

 02/06 КНТЕУ 16:50 Friends - ФК Арсенальная

02/06 Богатырская 16:00 Science Technology UA - Фенікс

02/06 КНТЕУ 12:40 Штурм - DHL

02/06 КНТЕУ 09:00 Самсон - Альянс

 

Найцікавіший і просто матч туру, а може і всього першого кола: Одеса - Omnitec. Знову багато ігор на Лісовій, та ще й один перенос. Але загалом це вже ювілейний, десятий тур. Екватор сезону вже дуже близько. 

 

Підсумковий прогноз:

FC Spectrum - ФК "Гидропарк"

Легенда - Stars

Дніпро - ОБСИЛФ

ФА Хелсгруп - Фокстрот

ФК "Одеса" - Omnitec

AFC Linevich Group - СНВ

Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech

Respect - Катран

ФКФ - Арсенал Киев

ФКФ-ТР - Голосеево

Кристалл - Аристократы

Japan-Parts VSK - СКИФ 

Friends - ФК Арсенальная

Science Technology UA - Фенікс

Штурм - DHL

Самсон - Альянс

 

 

З Богом! Гарного всім настрою!

 

Rixa

Комментарии

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 2:1

Легенда - Stars 2:2

Дніпро - ОБСИЛФ 2:0

ФА Хелсгруп - Фокстрот 3:2

ФК "Одеса" - Omnitec 1:1

AFC Linevich Group - СНВ 3:1

Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1:2

Respect - Катран 1:3

ФКФ - Арсенал Киев 0:2

ФКФ-ТР - Голосеево 2:2

Кристалл - Аристократы 4:1

Japan-Parts VSK - СКИФ 1:0

Friends - ФК Арсенальная 0:3   

Science Technology UA - Фенікс 4:1

Штурм - DHL 3:0

Самсон - Альянс 2:1

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 3:2

Легенда - Stars 1:2

Дніпро - ОБСИЛФ 1:2

ФА Хелсгруп - Фокстрот 1:2

ФК "Одеса" - Omnitec 3:2

AFC Linevich Group - СНВ 3:1

Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1:3

Respect - Катран 1:2

ФКФ - Арсенал Киев 1:2

ФКФ-ТР - Голосеево 1:3

Кристалл - Аристократы 2:0

Japan-Parts VSK - СКИФ  3:1

Friends - ФК Арсенальная 1:3

Science Technology UA - Фенікс 3:1

Штурм - DHL 2:0

Самсон - Альянс 3:1

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 4-1

Легенда – Stars 2-3

Дніпро – ОБСИЛФ 3-2

ФА Хелсгруп – Фокстрот 2-1

ФК "Одеса" – Omnitec 2-2

AFC Linevich Group – СНВ 4-2

Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1-3

Respect – Катран 2-4

ФКФ - Арсенал Киев  1-3

ФКФ-ТР – Голосеево 1-3

Кристалл – Аристократы 5-1

Japan-Parts VSK - СКИФ 3-1

Friends - ФК Арсенальная 2-3

Science Technology UA – Фенікс  3-1

Штурм – DHL 4-2

Самсон – Альянс 2-1

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 2:1

Легенда – Stars 2:4

Дніпро – ОБСИЛФ 3:0

ФА Хелсгруп – Фокстрот 3:2

ФК "Одеса" – Omnitec 1:2

AFC Linevich Group – СНВ 3:1

Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 2:1

Respect – Катран 1:4

ФКФ - Арсенал Киев  0:2

ФКФ-ТР – Голосеево 0:2

Кристалл – Аристократы 3:1

Japan-Parts VSK - СКИФ 2:0

Friends - ФК Арсенальная 1:4

Science Technology UA – Фенікс  2:1

Штурм – DHL 2:0

Самсон – Альянс 3:2

Тур 10

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 3:1
Легенда - Stars 2:3
Дніпро - ОБСИЛФ 2:3
ФА Хелсгруп - Фокстрот 2:1
ФК "Одеса" - Omnitec 
AFC Linevich Group - СНВ 3:1

Дарниця - Динамо Отрадный 0:3
Respect - Катран 
ФКФ - Арсенал Киев 2:1
ФКФ-ТР - Голосеево 2:2
Кристалл - Аристократы 4:2
Japan-Parts VSK - СКИФ 3:1

Friends - ФК Арсенальная 1:3
Science Technology UA - Фенікс
Штурм - DHL 4:1
Самсон - Альянс 2:1

https://www.facebook.com/fcd1995/

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 3:2
Легенда - Stars 2:2
Дніпро - ОБСИЛФ 2:1
ФА Хелсгруп - Фокстрот 2:2
ФК "Одеса" - Omnitec 2:3
AFC Linevich Group - СНВ 3:1

Дарниця - Динамо Отрадный 1:2
Respect - Катран 2:4
ФКФ - Арсенал Киев 2:2
ФКФ-ТР - Голосеево 1:2
Кристалл - Аристократы 4:1
Japan-Parts VSK - СКИФ 2:1

Friends - ФК Арсенальная 2:3
Science Technology UA - Фенікс 3:2
Штурм - DHL 5:1
Самсон - Альянс 2:1

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 2:1

Легенда - Stars 1:3

Дніпро - ОБСИЛФ 1:2

ФА Хелсгруп - Фокстрот 2:4

ФК "Одеса" - Omnitec 2:3

AFC Linevich Group - СНВ 1:2

Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1:2

Respect - Катран 1:3

ФКФ - Арсенал Киев 0:2

ФКФ-ТР - Голосеево 1:2

Кристалл - Аристократы 3:1

Japan-Parts VSK - СКИФ 1:3

Friends - ФК Арсенальная 2:4

Science Technology UA - Фенікс 3:2

Штурм - DHL 2:0

Самсон - Альянс 3:1

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 1:2

Легенда - Stars 1:2

Дніпро - ОБСИЛФ 1:3

ФА Хелсгруп - Фокстрот 2:1

ФК "Одеса" - Omnitec 2:2

AFC Linevich Group - СНВ 3:1

Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1:0

Respect - Катран 1:4

ФКФ - Арсенал Киев 1:3

ФКФ-ТР - Голосеево 1:3

Кристалл - Аристократы 2:0

Japan-Parts VSK - СКИФ 1:2

Friends - ФК Арсенальная 1:3

Science Technology UA - Фенікс 2:1

Штурм - DHL 3:2

Самсон - Альянс 1:3

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 1:2

Легенда - Stars 1:0

Дніпро - ОБСИЛФ 1:0

ФА Хелсгруп - Фокстрот 1:2

ФК "Одеса" - Omnitec 3:2

AFC Linevich Group - СНВ 4:2

Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1:3

Respect - Катран 1:3

ФКФ - Арсенал Киев 1:3

ФКФ-ТР - Голосеево 3:1

Кристалл - Аристократы 2:1

Japan-Parts VSK - СКИФ 1:4

Friends - ФК Арсенальная 2:4

Science Technology UA - Фенікс 1:1

Штурм - DHL 1:0

Самсон - Альянс 1:2

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 3:1

Легенда - Stars 1:2

Дніпро - ОБСИЛФ 1:3

ФА Хелсгруп - Фокстрот 1:3

ФК "Одеса" - Omnitec 1:0

AFC Linevich Group - СНВ 2:0

Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1:2

Respect - Катран 0:3

ФКФ - Арсенал Киев 1:2

ФКФ-ТР - Голосеево 1:2

Кристалл - Аристократы 3:1

Japan-Parts VSK - СКИФ 2:0

Friends - ФК Арсенальная 0:1

Science Technology UA - Фенікс 2:1

Штурм - DHL 5:1

Самсон - Альянс 2:1

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 1:2

Легенда - Stars 1:3

Дніпро - ОБСИЛФ 2:0

ФА Хелсгруп - Фокстрот 2:0

ФК "Одеса" - Omnitec 1:3

AFC Linevich Group - СНВ 3:1

Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 2:2

Respect - Катран 1:2

ФКФ - Арсенал Киев 1:2

ФКФ-ТР - Голосеево 0:2

Кристалл - Аристократы 3:1

Japan-Parts VSK - СКИФ 1:2

Friends - ФК Арсенальная 1:2

Science Technology UA - Фенікс 2:1

Штурм - DHL 2:1

Самсон - Альянс 2:2

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 2:0
Легенда - Stars 1:3
Дніпро - ОБСИЛФ 3:3
ФА Хелсгруп - Фокстрот 1:2
ФК "Одеса" - Omnitec 2-1
AFC Linevich Group - СНВ 4:2

Дарниця - Динамо Отрадный 0:2
Respect - Катран 2-3
ФКФ - Арсенал Киев 3:1
ФКФ-ТР - Голосеево 1:2
Кристалл - Аристократы 3:2
Japan-Parts VSK - СКИФ 2:1перенос

Friends - ФК Арсенальная 2:1
Science Technology UA - Фенікс 3-1
Штурм - DHL 3:1
Самсон - Альянс 4:2

Прогноз від No Stress. Залишен вчасно мені в лічку:

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 2:1

Легенда - Stars 1:2

Дніпро - ОБСИЛФ 2:1

ФА Хелсгруп - Фокстрот 2:1

ФК "Одеса" - Omnitec 2:1

AFC Linevich Group - СНВ 2:1

Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 0:2

Respect - Катран 1:2

ФКФ - Арсенал Киев 1:3

ФКФ-ТР - Голосеево 1:4

Кристалл - Аристократы 4:1

Japan-Parts VSK - СКИФ 2:4

Friends - ФК Арсенальная 1:3

Science Technology UA - Фенікс 3:1

Штурм - DHL 2:0

Самсон - Альянс 1:2

 

Прогноз від Чемпіона. Теж залишен вчасно:

FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 2:1

Легенда - Stars 3:2

Дніпро - ОБСИЛФ 3:1

ФА Хелсгруп - Фокстрот 3:1

ФК "Одеса" - Omnitec 3:1

AFC Linevich Group - СНВ 3:2

Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 0:2

Respect - Катран 1:3

ФКФ - Арсенал Киев 1:4

ФКФ-ТР - Голосеево 2:3

Кристалл - Аристократы 4:0

Japan-Parts VSK - СКИФ 1:3

Friends - ФК Арсенальная 2:4

Science Technology UA - Фенікс 4:1

Штурм - DHL 3:1

Самсон - Альянс 2:0

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.