Вітаю всіх на сторінках нашого сайту. Наш головний редактор зараз знаходиться поза Україною, тож, приношу свої вибачення, але сьогодні наш матеріал буде зовсім малим.
Высшая лига
01/06 КНТЕУ 12:40 FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
02/06 КНТЕУ 15:00 Легенда - Stars
02/06 КНТЕУ 10:50 Дніпро - ОБСИЛФ
01/06 КНТЕУ 09:00 ФА Хелсгруп - Фокстрот
02/06 Богатырская 19:40 ФК "Одеса" - Omnitec
02/06 КНТЕУ 18:40 AFC Linevich Group - СНВ
Первая лига
01/06 КНТЕУ 16:50 Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech
02/06 Богатырская 17:50 Respect - Катран
01/06 КНТЕУ 18:40 ФКФ - Арсенал Киев
01/06 КНТЕУ 15:00 ФКФ-ТР - Голосеево
01/06 КНТЕУ 10:50 Кристалл - Аристократы
Japan-Parts VSK - СКИФ - перенос
Вторая лига
02/06 КНТЕУ 16:50 Friends - ФК Арсенальная
02/06 Богатырская 16:00 Science Technology UA - Фенікс
02/06 КНТЕУ 12:40 Штурм - DHL
02/06 КНТЕУ 09:00 Самсон - Альянс
Найцікавіший і просто матч туру, а може і всього першого кола: Одеса - Omnitec. Знову багато ігор на Лісовій, та ще й один перенос. Але загалом це вже ювілейний, десятий тур. Екватор сезону вже дуже близько.
Підсумковий прогноз:
FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
Легенда - Stars
Дніпро - ОБСИЛФ
ФА Хелсгруп - Фокстрот
ФК "Одеса" - Omnitec
AFC Linevich Group - СНВ
Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech
Respect - Катран
ФКФ - Арсенал Киев
ФКФ-ТР - Голосеево
Кристалл - Аристократы
Japan-Parts VSK - СКИФ
Friends - ФК Арсенальная
Science Technology UA - Фенікс
Штурм - DHL
Самсон - Альянс
З Богом! Гарного всім настрою!
Rixa
Коментарі
FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 2:1
Легенда - Stars 2:2
Дніпро - ОБСИЛФ 2:0
ФА Хелсгруп - Фокстрот 3:2
ФК "Одеса" - Omnitec 1:1
AFC Linevich Group - СНВ 3:1
Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1:2
Respect - Катран 1:3
ФКФ - Арсенал Киев 0:2
ФКФ-ТР - Голосеево 2:2
Кристалл - Аристократы 4:1
Japan-Parts VSK - СКИФ 1:0
Friends - ФК Арсенальная 0:3
Science Technology UA - Фенікс 4:1
Штурм - DHL 3:0
Самсон - Альянс 2:1
FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 3:2
Легенда - Stars 1:2
Дніпро - ОБСИЛФ 1:2
ФА Хелсгруп - Фокстрот 1:2
ФК "Одеса" - Omnitec 3:2
AFC Linevich Group - СНВ 3:1
Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1:3
Respect - Катран 1:2
ФКФ - Арсенал Киев 1:2
ФКФ-ТР - Голосеево 1:3
Кристалл - Аристократы 2:0
Japan-Parts VSK - СКИФ 3:1
Friends - ФК Арсенальная 1:3
Science Technology UA - Фенікс 3:1
Штурм - DHL 2:0
Самсон - Альянс 3:1
FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 4-1
Легенда – Stars 2-3
Дніпро – ОБСИЛФ 3-2
ФА Хелсгруп – Фокстрот 2-1
ФК "Одеса" – Omnitec 2-2
AFC Linevich Group – СНВ 4-2
Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1-3
Respect – Катран 2-4
ФКФ - Арсенал Киев 1-3
ФКФ-ТР – Голосеево 1-3
Кристалл – Аристократы 5-1
Japan-Parts VSK - СКИФ 3-1
Friends - ФК Арсенальная 2-3
Science Technology UA – Фенікс 3-1
Штурм – DHL 4-2
Самсон – Альянс 2-1
FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 2:1
Легенда – Stars 2:4
Дніпро – ОБСИЛФ 3:0
ФА Хелсгруп – Фокстрот 3:2
ФК "Одеса" – Omnitec 1:2
AFC Linevich Group – СНВ 3:1
Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 2:1
Respect – Катран 1:4
ФКФ - Арсенал Киев 0:2
ФКФ-ТР – Голосеево 0:2
Кристалл – Аристократы 3:1
Japan-Parts VSK - СКИФ 2:0
Friends - ФК Арсенальная 1:4
Science Technology UA – Фенікс 2:1
Штурм – DHL 2:0
Самсон – Альянс 3:2
Тур 10
Тур 10
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 3:1
Легенда - Stars 2:3
Дніпро - ОБСИЛФ 2:3
ФА Хелсгруп - Фокстрот 2:1
ФК "Одеса" - Omnitec
AFC Linevich Group - СНВ 3:1
Дарниця - Динамо Отрадный 0:3
Respect - Катран
ФКФ - Арсенал Киев 2:1
ФКФ-ТР - Голосеево 2:2
Кристалл - Аристократы 4:2
Japan-Parts VSK - СКИФ 3:1
Friends - ФК Арсенальная 1:3
Science Technology UA - Фенікс
Штурм - DHL 4:1
Самсон - Альянс 2:1
https://www.facebook.com/fcd1995/
FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 3:2
Легенда - Stars 2:2
Дніпро - ОБСИЛФ 2:1
ФА Хелсгруп - Фокстрот 2:2
ФК "Одеса" - Omnitec 2:3
AFC Linevich Group - СНВ 3:1
Дарниця - Динамо Отрадный 1:2
Respect - Катран 2:4
ФКФ - Арсенал Киев 2:2
ФКФ-ТР - Голосеево 1:2
Кристалл - Аристократы 4:1
Japan-Parts VSK - СКИФ 2:1
Friends - ФК Арсенальная 2:3
Science Technology UA - Фенікс 3:2
Штурм - DHL 5:1
Самсон - Альянс 2:1
FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 2:1
Легенда - Stars 1:3
Дніпро - ОБСИЛФ 1:2
ФА Хелсгруп - Фокстрот 2:4
ФК "Одеса" - Omnitec 2:3
AFC Linevich Group - СНВ 1:2
Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1:2
Respect - Катран 1:3
ФКФ - Арсенал Киев 0:2
ФКФ-ТР - Голосеево 1:2
Кристалл - Аристократы 3:1
Japan-Parts VSK - СКИФ 1:3
Friends - ФК Арсенальная 2:4
Science Technology UA - Фенікс 3:2
Штурм - DHL 2:0
Самсон - Альянс 3:1
FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 1:2
Легенда - Stars 1:2
Дніпро - ОБСИЛФ 1:3
ФА Хелсгруп - Фокстрот 2:1
ФК "Одеса" - Omnitec 2:2
AFC Linevich Group - СНВ 3:1
Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1:0
Respect - Катран 1:4
ФКФ - Арсенал Киев 1:3
ФКФ-ТР - Голосеево 1:3
Кристалл - Аристократы 2:0
Japan-Parts VSK - СКИФ 1:2
Friends - ФК Арсенальная 1:3
Science Technology UA - Фенікс 2:1
Штурм - DHL 3:2
Самсон - Альянс 1:3
FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 1:2
Легенда - Stars 1:0
Дніпро - ОБСИЛФ 1:0
ФА Хелсгруп - Фокстрот 1:2
ФК "Одеса" - Omnitec 3:2
AFC Linevich Group - СНВ 4:2
Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1:3
Respect - Катран 1:3
ФКФ - Арсенал Киев 1:3
ФКФ-ТР - Голосеево 3:1
Кристалл - Аристократы 2:1
Japan-Parts VSK - СКИФ 1:4
Friends - ФК Арсенальная 2:4
Science Technology UA - Фенікс 1:1
Штурм - DHL 1:0
Самсон - Альянс 1:2
FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 3:1
Легенда - Stars 1:2
Дніпро - ОБСИЛФ 1:3
ФА Хелсгруп - Фокстрот 1:3
ФК "Одеса" - Omnitec 1:0
AFC Linevich Group - СНВ 2:0
Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 1:2
Respect - Катран 0:3
ФКФ - Арсенал Киев 1:2
ФКФ-ТР - Голосеево 1:2
Кристалл - Аристократы 3:1
Japan-Parts VSK - СКИФ 2:0
Friends - ФК Арсенальная 0:1
Science Technology UA - Фенікс 2:1
Штурм - DHL 5:1
Самсон - Альянс 2:1
FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 1:2
Легенда - Stars 1:3
Дніпро - ОБСИЛФ 2:0
ФА Хелсгруп - Фокстрот 2:0
ФК "Одеса" - Omnitec 1:3
AFC Linevich Group - СНВ 3:1
Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 2:2
Respect - Катран 1:2
ФКФ - Арсенал Киев 1:2
ФКФ-ТР - Голосеево 0:2
Кристалл - Аристократы 3:1
Japan-Parts VSK - СКИФ 1:2
Friends - ФК Арсенальная 1:2
Science Technology UA - Фенікс 2:1
Штурм - DHL 2:1
Самсон - Альянс 2:2
FC Spectrum - ФК "Гидропарк"
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 2:0
Легенда - Stars 1:3
Дніпро - ОБСИЛФ 3:3
ФА Хелсгруп - Фокстрот 1:2
ФК "Одеса" - Omnitec 2-1
AFC Linevich Group - СНВ 4:2
Дарниця - Динамо Отрадный 0:2
Respect - Катран 2-3
ФКФ - Арсенал Киев 3:1
ФКФ-ТР - Голосеево 1:2
Кристалл - Аристократы 3:2
Japan-Parts VSK - СКИФ 2:1перенос
Friends - ФК Арсенальная 2:1
Science Technology UA - Фенікс 3-1
Штурм - DHL 3:1
Самсон - Альянс 4:2
Прогноз від No Stress.
Прогноз від No Stress. Залишен вчасно мені в лічку:
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 2:1
Легенда - Stars 1:2
Дніпро - ОБСИЛФ 2:1
ФА Хелсгруп - Фокстрот 2:1
ФК "Одеса" - Omnitec 2:1
AFC Linevich Group - СНВ 2:1
Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 0:2
Respect - Катран 1:2
ФКФ - Арсенал Киев 1:3
ФКФ-ТР - Голосеево 1:4
Кристалл - Аристократы 4:1
Japan-Parts VSK - СКИФ 2:4
Friends - ФК Арсенальная 1:3
Science Technology UA - Фенікс 3:1
Штурм - DHL 2:0
Самсон - Альянс 1:2
Прогноз від Чемпіона. Теж залишен вчасно:
FC Spectrum - ФК "Гидропарк" 2:1
Легенда - Stars 3:2
Дніпро - ОБСИЛФ 3:1
ФА Хелсгруп - Фокстрот 3:1
ФК "Одеса" - Omnitec 3:1
AFC Linevich Group - СНВ 3:2
Дарниця - Динамо Отрадный ТS Tech 0:2
Respect - Катран 1:3
ФКФ - Арсенал Киев 1:4
ФКФ-ТР - Голосеево 2:3
Кристалл - Аристократы 4:0
Japan-Parts VSK - СКИФ 1:3
Friends - ФК Арсенальная 2:4
Science Technology UA - Фенікс 4:1
Штурм - DHL 3:1
Самсон - Альянс 2:0