ФАС

ФАС 2017-18. «Катран» - «DHL» 3:2

Неймовірний, з точки зору інтриги матч, видали команди з нижньої частини турнірної таблиці. Нагадаю, що обидва колективи досить давно не могли перемогти у цьому сезоні, а підопічні Олексія Атлашова, взагалі останній раз здобували три очки ще в першому турі. «DHL», в свою чергу, знову продемонстрував досить змістовний комбінаційний футбол, але знову програв.

ФАС 2017-18. «Катран» - «JeTa Pizza» - 0:4

Обидва колективи по різному розпочали цей чемпіонат. «Любителі піци» у першому матчі поступилися «Адалету», а підопічні Олексія Атлашова, зробивши неймовірний камбек, переграли у непростому матчі «AFC Sevilla».Проте цей матч для «акул» складався далеко не кращим чином. Зазначу, що номінальні гості відкрили рахунок вже на одинадцятій хвилині першого тайму, а сталося це не без допомоги футболістів «Катрану». Здавалося б, звичайний удар від воріт, який «акули» вирішили розіграти біля власного карного майданчику, потім помилка при передачі, м’яч доходить до Іллі Бороданя, а той красивим ударом кладе його точно у кут воріт опонентів – 0:1.

ФАС 2017-18. «Катран» - «AFC Sevilla» 5:3

Одразу хочу зазначити, що футболісти «Катрану» проводять вже другий сезон у нашому чемпіонаті, в той час як для гравців «AFC Sevilla» ця зустріч була дебютною під егідою Футбольного аматорського співтовариства. Проте слід віддати належне новачку турніру, адже саме «іспанці» краще провели початок цього протистояння.Вже на восьмій хвилині матчу підопічні Атлашова пропустили гостру контратаку суперника, а Роман Сорокін класно зіграв на дальній штанзі, замкнувши передачу з лівого флангу – 0:1. Далі – ще цікавіше! Пройшло не більше двох хвилин, як голкіперу «акул» знову довелося діставати м’яч з сітки власних воріт.

«Енергійний Катран»-«Десна Київ» 7:2

Футболісти «Енергійного Катрану» більш ніж впевнено увійшли в гру. Вже на 5-й хвилині номінальні господарі шокували своїх опонентів забитими голами. Спочатку Андрій Бойчук був першим на добиванні після того, як голкіпер «Десни Київ» відбив м’яч перед собою, а за декілька миттєвостей Антон Парамонов з району 7-ми метрів подвоїв перевагу підопічних Атлашова – 2:0. Номінальні гості були шоковані таким перебігом подій, але намагались виправити ситуацію. Гравці «Десни Київ» провели декілька непоганих атак, проте не змогли скоротити рахунок, а пропустили ще один м’яч у власні ворота. Андрій Бойчук оформив дубль, відзначившись голом з кількох сантиметрів – 3:0.

«Енергійний Катран» - «Лас Пальмас» 0:4

«Іспанці» в минулому турі доволі сенсаційно втратили залікові бали, тому у звітному матчі повинні були викластись на 100%. Натомість для підопічних Атлашова звітна зустріч також була принципова, адже хлопці вже не можуть виграти 5-ть матчів поспіль. Футболісти «Лас Пальмасу» з перших хвилин зустрічі вирішили діяти в атакуючій манері. Номінальні гості чудово комбінували на чужій половині поля та прагнули як умога швидше відзначитись забитим голом. В свою чергу гравці «Енергійного Катрану» були зосереджені на захисті власних воріт. Більше того, номінальні гості розпочинали матч в меншості тому інших варіантів, як грати від оборони просто не було.

ФАС 2017. Ліга 2. Тур 6. «Енергійний Катран» - «ПСЖ»

Футболісти «ПЖС» чудово увійшли в гру і з перших хвилини почали грати першим номером. «Чорні» створювали чимало гольових моментів, били по воротах суперника з різних дистанції і взагалі виглядали свіжіше від своїх опонентів. Підопічні Атлашова більше часу проводили в обороні ніж в атаці, а голкіпер «Енергійного Катрану» більшу частину ігрового часу був у грі та неодноразово виручав свою команду від вірного голу. Проте, на 12-й хвилині навіть воротар номінальних господарів не змін врятувати свою команду від голу після пострілу Кручака з-за меж карного майданчику - 0:1.

ФАС 2017. Ліга 2. Тур 4. «Фристайла» - «Енергійний Катран» 1:0

У звітному поєдинку зустрічалися колективи, які в минулому турі провели кардинально різні поєдинки. Так, футболісти «Фристайла» поступилися, при чому, на останніх хвилинах гравцям «ПСЖ», то підопічні Олексія Атлашова в останні десять хвилин відвантажили три м’ячі в ворота своїх суперників і здобули перемогу з рахунком 3:1. З цього виникають думки, що номінальні господарі прагнули реабілітуватися за поразку перед Пасхою, а футболісти «Катрану» хотіли продовжити свою переможну серію до двох матчів.З перших хвилин переконливіше виглядали «Зелені», вони одразу захопили перевагу, як ігрову, так і територіальну.

ФАС 2017. Ліга 2. Тур 3. «Енергійний Катран» - «Charity FT» 3:1

До звітного поєдинку команди підходили в абсолютно різному настрої. Гравці «Катрану» здобули несподівану перемогу над більш сильним супротивником – 4:2, а футболісти «Charity FT» після двох нищівних поразок посідали останнє місце і хотіли здобути свої перші очки.