ФАС

ФАС 2017-18. «Катран» - «DHL» 3:2

Неймовірний, з точки зору інтриги матч, видали команди з нижньої частини турнірної таблиці. Нагадаю, що обидва колективи досить давно не могли перемогти у цьому сезоні, а підопічні Олексія Атлашова, взагалі останній раз здобували три очки ще в першому турі. «DHL», в свою чергу, знову продемонстрував досить змістовний комбінаційний футбол, але знову програв.

ФАС 2017-18. «Катран» - «JeTa Pizza» - 0:4

Обидва колективи по різному розпочали цей чемпіонат. «Любителі піци» у першому матчі поступилися «Адалету», а підопічні Олексія Атлашова, зробивши неймовірний камбек, переграли у непростому матчі «AFC Sevilla».Проте цей матч для «акул» складався далеко не кращим чином.

ФАС 2017-18. «Катран» - «AFC Sevilla» 5:3

Одразу хочу зазначити, що футболісти «Катрану» проводять вже другий сезон у нашому чемпіонаті, в той час як для гравців «AFC Sevilla» ця зустріч була дебютною під егідою Футбольного аматорського співтовариства.

«Енергійний Катран»-«Десна Київ» 7:2

Футболісти «Енергійного Катрану» більш ніж впевнено увійшли в гру. Вже на 5-й хвилині номінальні господарі шокували своїх опонентів забитими голами.

«Енергійний Катран» - «Лас Пальмас» 0:4

«Іспанці» в минулому турі доволі сенсаційно втратили залікові бали, тому у звітному матчі повинні були викластись на 100%. Натомість для підопічних Атлашова звітна зустріч також була принципова, адже хлопці вже не можуть виграти 5-ть матчів поспіль. Футболісти «Лас Пальмасу» з перших хвилин зустрічі вирішили діяти в атакуючій манері.

ФАС 2017. Ліга 2. Тур 6. «Енергійний Катран» - «ПСЖ»

Футболісти «ПЖС» чудово увійшли в гру і з перших хвилини почали грати першим номером. «Чорні» створювали чимало гольових моментів, били по воротах суперника з різних дистанції і взагалі виглядали свіжіше від своїх опонентів.

ФАС 2017. Ліга 2. Тур 4. «Фристайла» - «Енергійний Катран» 1:0

У звітному поєдинку зустрічалися колективи, які в минулому турі провели кардинально різні поєдинки. Так, футболісти «Фристайла» поступилися, при чому, на останніх хвилинах гравцям «ПСЖ», то підопічні Олексія Атлашова в останні десять хвилин відвантажили три м’ячі в ворота своїх суперників і здобули перемогу з рахунком 3:1.

ФАС 2017. Ліга 2. Тур 3. «Енергійний Катран» - «Charity FT» 3:1

До звітного поєдинку команди підходили в абсолютно різному настрої. Гравці «Катрану» здобули несподівану перемогу над більш сильним супротивником – 4:2, а футболісти «Charity FT» після двох нищівних поразок посідали останнє місце і хотіли здобути свої перші очки.