ФАС 2017-18. «Катран» - «AFC Sevilla» 5:3

Одразу хочу зазначити, що футболісти «Катрану» проводять вже другий сезон у нашому чемпіонаті, в той час як для гравців «AFC Sevilla» ця зустріч була дебютною під егідою Футбольного аматорського співтовариства. Проте слід віддати належне новачку турніру, адже саме «іспанці» краще провели початок цього протистояння.Вже на восьмій хвилині матчу підопічні Атлашова пропустили гостру контратаку суперника, а Роман Сорокін класно зіграв на дальній штанзі, замкнувши передачу з лівого флангу – 0:1. Далі – ще цікавіше! Пройшло не більше двох хвилин, як голкіперу «акул» знову довелося діставати м’яч з сітки власних воріт. Цього разу «сині» втратили м’яч в центрі поля, а блискавична атака суперника завершилася точним ударом з декількох метрів від Андрія Сергієнко – 0:2.По такій грі, здавалося, що у підопічних Атлашова зовсім небагато шансів на позитивний результат. Але рівно у середині першого тайму «акулам» вдалося трошки покращити свою ситуацію. Микола Савчук отримав довгу передачу зі своєї половини поля і опинившись перед голкіпером точно пробив в дальній кут – 1:2.Проте «іспанці» виявилися дуже міцним горішком. Пропущений гол зовсім не позначився на грі цього колективу, тим паче, що вже через п’ять хвилин Максим Неприн знову збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів – 1:3.

Подвійний нокдаун «Катран» переніс досить стійко, а ще в першому таймі цьому колективу вдалося, здавалося, неможливе. «Сині» не тільки встигли зрівняти рахунок, але й вийшли вперед. Вже на 23-й хвилині матчу партнери вивели Зайцева віч на віч з голкіпером «іспанців», а Микола точно пробив у кут воріт – 2:3. Ще через шість хвилин Зайцев оформив дубль, зробивши таким чином, рахунок рівним – 3:3.

Мені здається, що гравці «AFC Sevilla» просто не очікували такої гри від суперника, тому виглядали трохи розгубленими. Можливо саме через це, за декілька секунд до перерви «іспанці» дозволили Бухаруву точно пробити майже з центра поля!!! – 4:3.У другому таймі ми стали свідками рівної боротьби, а також численних спроб номінальних гостей цього матчу, аби хоча б зрівняти рахунок. Проте, нажаль, для вболівальників цієї команди, їм зробити цього не вдалося, а «Катран», натомість, ще один раз відзначився забитим голом – 5:3!