ФАС 2017-18. «Катран» - «DHL» 3:2

Неймовірний, з точки зору інтриги матч, видали команди з нижньої частини турнірної таблиці. Нагадаю, що обидва колективи досить давно не могли перемогти у цьому сезоні, а підопічні Олексія Атлашова, взагалі останній раз здобували три очки ще в першому турі. «DHL», в свою чергу, знову продемонстрував досить змістовний комбінаційний футбол, але знову програв.

В першій половині першого тайму на полі було багато сумбурних дій у виконанні обох команд, то ж дійсно небезпечних моментів було небагато, проте одного разу глядачі були близькі до того, щоб побачити забитий гол. Нападник «Катрану» опинився сам на сам з голкіпером опонентів на лівому фланзі, але пробив прямо у воротаря «жовтих», який своєчасно вийшов з воріт, і врятував свою команду.

Проте згодом, а пройшло трохи менше десяти хвилин, «акули» все ж вийшли вперед. Гол вийшов дещо курйозним, адже Бублик робив довгу передачу майже з центра поля, а м’яч, оминувши і гравців «Катрану», і голкіпера «DHL», опинився в воротах – 0:1. А вже через чотири хвилини гравцям «Катрану» вдалося подвоїти свою перевагу. Антон Сідоров своєчасно опинився біля чужих воріт, і в один дотик відправив м’яч в сітку після чергового сейву голкіпера «жовтих», який знову впорався з виходом сам на сам – 0:2.

Номінальні господарі поля відповіли непоганим ударом з правого флангу у ближній кут, а потім, майже одразу, забили свій гол. Лідер цього колективу, Тарас Яцишин, опинився прямо перед воротами опонентів на лівому фланзі, і в один дотик точно пробив у ближній кут – 1:2.

Досить дивно, але, як мені здалося, «Катран» занадто рано повірив у власну перемогу, чим і скористалися гравці в жовтій формі. І знову, як і в епізоді з першим пропущеним голом, провалився правий фланг захисту «акул», чим і скористався Бессонов, здійснивши сольний прохід, а потім завдавши точного удару у ближній кут – 2:2.

Як ви розумієте, після цього психологічна перевага була вже на стороні гравців «DHL», але скористатися цією ситуацією «жовтим» не вдалося. Більше голів в першому таймі ми так і не побачили.

Зате один результативний удар відбувся у таймі другому і він, як виявилося, став переможним для однієї з команд. На сороковій хвилині матчу провалився вже лівий фланг оборони «жовтих», а Олексій Авьюцький, опинившись сам на сам, свій момент реалізував. Таким чином, перша за вісім матчів перемога «Катрану», який набирає шість балів у турнірній таблиці.