ФАС 2017-18. «Катран» - «JeTa Pizza» - 0:4

Обидва колективи по різному розпочали цей чемпіонат. «Любителі піци» у першому матчі поступилися «Адалету», а підопічні Олексія Атлашова, зробивши неймовірний камбек, переграли у непростому матчі «AFC Sevilla».Проте цей матч для «акул» складався далеко не кращим чином. Зазначу, що номінальні гості відкрили рахунок вже на одинадцятій хвилині першого тайму, а сталося це не без допомоги футболістів «Катрану». Здавалося б, звичайний удар від воріт, який «акули» вирішили розіграти біля власного карного майданчику, потім помилка при передачі, м’яч доходить до Іллі Бороданя, а той красивим ударом кладе його точно у кут воріт опонентів – 0:1.

Зазначу, що ця гра проходила під акомпанемент досить жорсткого футболу зі сторони футболістів обох команд. Проте найбільше дісталося одному з гравців «Катрану», Миколі Савчуку, у якого лікарі діагностували перелом ноги, який він отримав у жорсткому зіткненні з воротарем «JeTa Pizza».Але якщо повертатися до футболу, то у подальшому в складі «любителів піци» виділявся Євген Левицький, якому вдалося в цьому матчі відзначитися трьома забитими голами. Спочатку він продавив оборону суперника, а точніше пройшов одразу двох захисників «Катрану», а потім пробив повз голкіпера – 0:2. На початку другого тайму Левицький замкнув ідеальну передачу з кутового, зробивши рахунок 3:0 в на користь «любителів піци».

Але і на цьому він зупинятися не збирався. На п’ятдесят другій хвилині матчу Женя оформив хет-рик, встановивши, таким чином, остаточний рахунок зустрічі – 4:0 в на користь «любителів піци». Я не можу сказати, що гра проходила у одні ворота. Ні, навпаки, «Катран» досить непогано атакував, і створював моменти у воріт суперника, але реалізація підопічних Атлашова підводила. Таким чином, 4:0 у грі на корить «JeTa Pizza», в угрі в якій арбітр роздав сім жовтих карток і навіть одну червону!