Олександр Рябчун: "Грав останнього захисника"

Після недільної гри з ФКФ-ТР ми зустрілися з універсалом Катрану, Олександром Рябчуном, якому довелося в цьому матчі закривати останній рубіж акул. Як це було, чи все вдалося – читайте в цьому інтерв’ю.

 

Олександре, доброго дня! Які в тебе були перші враження після гри з ФКФ-ТР?

Доброго, Олексію. Моїм першим враження було розчарування, так як ми повинні були здобути перемогу і це була наша гра, хоч і збір був не дуже, але хлопці билися до останнього, трішки не вистачило сил.

 

Що ж трапилося в тому епізоді з твоїм вилученням? Розкажи, як все було?

Зазвичай я отримую тільки жовті картки,червона це рідкість для мене, але тут, я сам і не зрозумів, все було дуже швидко. Я хотів допомогти своїм партнерам по команді (захисникам), які відпустили від себе нападника і він виходив віч-на-віч. Чесно кажучи, я в той момент не думав, просто вибіг і так трапилось, що збив його. Арбітр навіть не роздумував і показав мені червону, я був дуже засмучений, бо знав який збір в нас і потрібно допомогти всім, чим можна, але за 5 хвилин до кінця першого тайму я йду з поля і залишається тільки тримати кулаки щоб хлопці не падали духом, а бились до кінця.

 

Як думаєш, міг суддя в тому випадку дати не червону, а жовту картку?

Я переглядав цей момент багато разів. Червона по заслузі. Я невпевнений, що суддя міг змінити своє рішення і мене простити. Але, я так скажу: був би я на місці цього нападника якого збив, я теж був би за червону. Так що, тут тільки моя вина, моя невиправдана дія.

 

До цього епізоду, як мені здається, гра була доволі рівна, хоча тобі вдавалося декілька разів страхувати своїх партнерів. Чи змінило малюнок гри вилучення?

Так скажемо, я грав останнього захисника )) Змінило тільки те, що ми залишились в меншості, а по грі ми були все одно на три голови вище за суперника. Хлопці не здавалися і продовжували доказувати, що ми Команда і ніщо нас не зупинить, навіть вилучення!

 

Але, все ж таки, зупинила ще одна помилка... Прокоментуй єдиний забитий гол в тій зустрічі.

Як кажуть: «не забиваєш ти, забивають тобі». Так і трапилось, в нас був шанс яким ми не скористались. А помилка тільки в тому, що ми не спілкуємося на полі між собою і граємо без підказок. Так і суперник заволодів м'ячем і забив гол. Нам треба спілкуватися більше.

 

Чи є провина в пропущеному м'ячі Романа Клімася, який змінив тебе на воротах?

До Романа взагалі немає претензій, він відіграв дуже добре. Дякую йому, що він підстрахував мене і команду. Не залишив команду без надії.

 

То, як думаєш, які наші перспективи в цьому році?

Якщо ми будемо так грати так, як почали друге коло, то шанси і перспективи в нас є. Потрібно більше підказувати на полі, тоді не буде ніяких помилок.

 

Дякую за цікаве інтерв'ю! Сподіваюсь, вилучень в нас більше не буде, а от перемоги, навпаки, з'являться!

Тобі дякую за те що витрачаєш свої сили і свій час на команду і хлопців яким не байдуже майбутнє Катрану. Вірю в нашу Команду і те, що ми прорвемось.

 

 

Rixa

Комментарии

По крику типа там показалось что его локомотив переехал )))

Локомотив - то є друге ім'я нашого Сашка! хехе...

-_-
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.