Найближчі події:

Тренування - субота, 12 грудня, 12:00, Авангард

HFL League 2020 - неділя, 13 грудня, 15:00, СШ №194

 
Embedded thumbnail for Пенальти на Новогодней игре Катрана и Друзей
 
Embedded thumbnail for Гол Сергія Волошина у 10-му турі WSL 2018.
 
Embedded thumbnail for WS League 2017. Первая лига. 3 тур. Обзор матча Асмарал - Катран - 0:4
 
Embedded thumbnail for Все голы Катрана в 2017 году

HFL 2020. Прев’ю. Тур двадцять шостий

В передостанньому турі стало відоме ім’я срібного призера ХФЛ 2020. Ним стала команда Темп, дебютант нашого чемпіонату, яка за рахунок дисципліни, характеру, стабільності і ще багатьом чеснотам, провела дуже сильний сезон. Найкращий захист ліги і всього чотири поразки за весь чемпіонат. Як на мене – абсолютно заслужене друге місце! Молодці, хлопці, так тримати!

 

HFL 2020. Прев’ю. Тур двадцять шостий

В передостанньому турі стало відоме ім’я срібного призера ХФЛ 2020. Ним стала команда Темп, дебютант нашого чемпіонату, яка за рахунок дисципліни, характеру, стабільності і ще багатьом чеснотам, провела дуже сильний сезон. Найкращий захист ліги і всього чотири поразки за весь чемпіонат. Як на мене – абсолютно заслужене друге місце! Молодці, хлопці, так тримати!

 

HFL 2020. Прев’ю. Тур двадцять п’ятий

Ох і цікавою буде кінцівка чемпіонату. За срібло і бронзу між собою сперечаються 4 колективи. В минулому турі Темп і ФК Арсенальна свої ігри програли і цим сильно закрутили турнірну ситуацію. КФКГ знову перемагає, а той хід, який набрав у другому колі Фенікс просто вражає. Також видна трохи послабленість в грі тих, хто ні за що вже не бореться.

HFL 2020. Прев’ю. Тур двадцять четвертий

Всім привіт! За три тури до кінця чемпіонату в лізі все ще продовжується жорстока боротьба за срібло і бронзу. Темп, Арсенальна, Шарк і Гашека між собою мають визначити, хто буде на п’єдесталі, а хто ні. Темп і Шарк в очній зустрічі втратили очки, чому були дуже раді хлопці із ФК Арсенальна. Гашека, на нашу думку, має найменші шанси, але то є футбол і тут статися може все, що завгодно! Серед інших цікавинок відзначимо, що вкотре в минулому турі абсолютно всі команди забили, щонайменше, один м’яч.

HFL 2020. Прев’ю. Тур двадцять третій

Ну все, можна вітати ФК Київ з чемпіонством ХФЛ 2020. Після перемоги над Арсеналом найближчий переслідувач – Темп відстає вже на 17 очок, і хоча й має гру в запасі, лідера вже не дістати. В свою чергу, за медалі іншого гатунку боротьба все ще триває. Чотири команди найбільш ймовірно борються за срібло та бронзу. Темп, Шарк, Арсенальна та Гашека. І наступний тур може стати дуже визначальним, адже буде декілька принципових та вельми важливих поєдинків.

HFL 2020. Прев’ю. Тур двадцять другий

Отже Київ виграє у Темпа, і інтриги більше нема… вже в наступному турі ця команда може оформити чемпіонство. А от за медалі іншого гатунку ще буде доволі пристойна суперечка. Темп, Шарк, Арсенальна і Гашека – основні претенденти на сріблу і бронзу, хоча, на мою думку, все завершиться так, як є зараз в таблиці. Проте, в цьому році не тільки команди можуть вирішувати питання. Так, ми втратили, щонайменше на два тижні, команду Самсон, в стані якої відбувся спалах коронавірусу.

HFL 2020. Прев’ю. Тур двадцять перший

Вже й двадцятий тур відгримів. Зіграти в цьому сезоні залишилось зовсім мало ігор. В минулому турі, по суті, знову без сенсацій. Може, трохи дивним виглядає такий великий рахунок в грі Києва та Шарку, ну і цікаву боротьбу видали Київ Інфо і Арсенал (результативна нічия 4:4). В турнірній таблиці Київ випереджає Темп вже на одинадцять очок. Тобто, за два-три тури ми, скоріш за все, вже сміло зможемо називати ім’я чемпіона ХФЛ 2020.

HFL 2020. Прев’ю. Тур двадцятий

В минулому турі навпаки вже три команди не змогли відзначитися влучними пострілами, а ще було два розгроми, але, в цілому, без сенсацій. Відразу кажемо, що підсумки останніх турів по турніру прогнозистів вийдуть на сайт сьогодні, в п’ятницю ближче до вечора. Дякуємо за розуміння. Ну а попереду ювілейний, двадцятий тур!

 

Страницы

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.