HFL 2020. Прев’ю. Тур двадцять шостий

В передостанньому турі стало відоме ім’я срібного призера ХФЛ 2020. Ним стала команда Темп, дебютант нашого чемпіонату, яка за рахунок дисципліни, характеру, стабільності і ще багатьом чеснотам, провела дуже сильний сезон. Найкращий захист ліги і всього чотири поразки за весь чемпіонат. Як на мене – абсолютно заслужене друге місце! Молодці, хлопці, так тримати!

 

А от хто візьме бронзу – питання, яке все ще актуальне перед останнім туром. На п’єдестал претендують Шарк, Гашека та Арсенальна. Останнім за вихідні треба буде провести дві зустрічі, але, все можливо, інтрига є і це дуже добре для іміджу ліги.

 

В розділі «Статистика» Ви можете ознайомитись з останніми результатами турніру прогнозистів. За декілька турів багато, що змінилося. Так ми бачимо не дуже вдалі результати Ігора Хоменця та Дави, через які вони впали в таблиці. В останньому турі все вирішиться і тут. Найжорстокіша боротьба пройде між Trooper та liv1991. Перед заключним туром між ними лише один бал. Також недалеко розташувався і Rixa, який в разі невдачі лідерів може зробити сенсацію. Нижче також ми бачимо, що майже всі можуть поліпшити свої позиції в підсумковій таблиці. Всі, окрім Trequartista… Микита, нажаль більше не прийме участь в турнірі… Трагічна подія обірвала його життя… Ця звістка шок для всіх нас… Від імені нашого сайту виражаємо співчуття рідним і близьким цієї світлої та позитивної людини…

 

12 грудня, субота:

10:00, Шептицького, 5А, Фієста – Сила Молодих Україна

12:00, Шептицького, 5А, Темп – Гашека

14:00, Шептицького, 5А, Самсон – Фенікс

16:00, Шептицького, 5А, Патріот – ФК Арсенальна

 

13 грудня, неділя:

9:30, СШ №194, КФКГ = Арсенал

11:20, СШ №194, Київ Інфо – ФК Арсенальна

13:10, СШ №194, FC Shark Club – Патріот

15:00, СШ №194, ФК Київ – Катран

16:50, СШ №194, Фієста – Самсон

 

Дев’ять заключних ігор разом з двома переносами відбудуться на найближчих вихідних. В суботу всі чотири гри пройдуть на новому стадіоні на Лівому березі. А в неділю ще п’ять поєдинків пройдуть на Оболоні. Всі матчі за участю претендентів на медалі будуть дуже важливі, але основний матч, все ж FC Shark Club Патріот. Якщо хазяї переможуть в цій грі – решта вже буде неважливою. Але поживемо-побачимо!

 

Останніми джокерами сезону будуть: Манчестерське дербі МЮ – МС, ПСЖ – Ліон та Боруссія Д – Штутгарт.

 

Підсумковий прогноз:

Фієста – СМУ

Темп – Гашека

Самсон – Фенікс

Патріот – ФК Арсенальна

КФКГ = Арсенал

Київ Інфо – ФК Арсенальна

FC Shark Club – Патріот

ФК Київ – Катран

Фієста – Самсон

МЮ – МС

ПСЖ – Ліон

Боруссія Д – Штутгарт

 

Всім Гарного останнього туру, гарних свят, зими, Нового Року! Бережіть себе та близьких! Скоро побачимось! З Богом!

 

 

Rixa

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.